Abdülfettah Efendi

Hattat Abdülfettah Efendi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Abdülfettah Efendi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Abdülfettah Efendi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Abdülfettah Efendi hat yazısı var ise ve bu hattat Abdülfettah Efendi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Abdülfettah Efendi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Abdülfettah Efendi hat yazısı ve Abdülfettah Efendi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Abdülfettah Efendi hat yazısı, Abdülfettah Efendi hat yazısı alanlar, Abdülfettah Efendi hat yazısı alan yerler, Abdülfettah Efendi hat yazısı alım satım, Abdülfettah Efendi hat yazısı alan antikacılar, Abdülfettah Efendi hat yazısı fiyatları, Abdülfettah Efendi hat yazısı müzayede, Abdülfettah Efendi hat yazısı alıcıları, Abdülfettah Efendi hat yazısı koleksiyoncuları, Abdülfettah Efendi hat yazısı satın alanlar, Abdülfettah Efendi hat yazısını nasıl satabilirim?, Abdülfettah Efendi hat yazısı satın alan galeriler, Abdülfettah Efendi hat yazısı fiyatları, Abdülfettah Efendi hat yazıları, Abdülfettah Efendi eserleri.

Abdülfettah Efendi hat levhası, hattat Abdülfettah Efendi hat levhası alanlar, hattat Abdülfettah Efendi hat levhası alan yerler, Abdülfettah Efendi hat levhası alım satım, Abdülfettah Efendi hat levhası alan antikacılar, hattat Abdülfettah Efendi hat levhası fiyatları, Abdülfettah Efendi hat levhası müzayede, Abdülfettah Efendi hat levhası alıcıları, Abdülfettah Efendi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Abdülfettah Efendi hat levhası satın alanlar, Abdülfettah Efendi hat levhasını nasıl satabilirim?, Abdülfettah Efendi hat levhası satın alan galeriler, hattat Abdülfettah Efendi hat levhası fiyatları, Abdülfettah Efendi hat levhaları.