Abdullah Gün

Hattat Abdullah Gün: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Abdullah Gün, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Abdullah Gün bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Abdullah Gün hat yazısı var ise ve bu hattat Abdullah Gün hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Abdullah Gün hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Abdullah Gün hat yazısı ve Abdullah Gün hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Abdullah Gün hat yazısı, Abdullah Gün hat yazısı alanlar, Abdullah Gün hat yazısı alan yerler, Abdullah Gün hat yazısı alım satım, Abdullah Gün hat yazısı alan antikacılar, Abdullah Gün hat yazısı fiyatları, Abdullah Gün hat yazısı müzayede, Abdullah Gün hat yazısı alıcıları, Abdullah Gün hat yazısı koleksiyoncuları, Abdullah Gün hat yazısı satın alanlar, Abdullah Gün hat yazısını nasıl satabilirim?, Abdullah Gün hat yazısı satın alan galeriler, Abdullah Gün hat yazısı fiyatları, Abdullah Gün hat yazıları, Abdullah Gün eserleri.

Abdullah Gün hat levhası, hattat Abdullah Gün hat levhası alanlar, hattat Abdullah Gün hat levhası alan yerler, Abdullah Gün hat levhası alım satım, Abdullah Gün hat levhası alan antikacılar, hattat Abdullah Gün hat levhası fiyatları, Abdullah Gün hat levhası müzayede, Abdullah Gün hat levhası alıcıları, Abdullah Gün hat levhası koleksiyoncuları, hattat Abdullah Gün hat levhası satın alanlar, Abdullah Gün hat levhasını nasıl satabilirim?, Abdullah Gün hat levhası satın alan galeriler, hattat Abdullah Gün hat levhası fiyatları, Abdullah Gün hat levhaları.