Abdullah Kırımî

Hattat Abdullah Kırımî: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Abdullah Kırımî, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Abdullah Kırımî bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Abdullah Kırımî hat yazısı var ise ve bu hattat Abdullah Kırımî hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Abdullah Kırımî hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Abdullah Kırımî hat yazısı ve Abdullah Kırımî hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Abdullah Kırımî hat yazısı, Abdullah Kırımî hat yazısı alanlar, Abdullah Kırımî hat yazısı alan yerler, Abdullah Kırımî hat yazısı alım satım, Abdullah Kırımî hat yazısı alan antikacılar, Abdullah Kırımî hat yazısı fiyatları, Abdullah Kırımî hat yazısı müzayede, Abdullah Kırımî hat yazısı alıcıları, Abdullah Kırımî hat yazısı koleksiyoncuları, Abdullah Kırımî hat yazısı satın alanlar, Abdullah Kırımî hat yazısını nasıl satabilirim?, Abdullah Kırımî hat yazısı satın alan galeriler, Abdullah Kırımî hat yazısı fiyatları, Abdullah Kırımî hat yazıları, Abdullah Kırımî eserleri.

Abdullah Kırımî hat levhası, hattat Abdullah Kırımî hat levhası alanlar, hattat Abdullah Kırımî hat levhası alan yerler, Abdullah Kırımî hat levhası alım satım, Abdullah Kırımî hat levhası alan antikacılar, hattat Abdullah Kırımî hat levhası fiyatları, Abdullah Kırımî hat levhası müzayede, Abdullah Kırımî hat levhası alıcıları, Abdullah Kırımî hat levhası koleksiyoncuları, hattat Abdullah Kırımî hat levhası satın alanlar, Abdullah Kırımî hat levhasını nasıl satabilirim?, Abdullah Kırımî hat levhası satın alan galeriler, hattat Abdullah Kırımî hat levhası fiyatları, Abdullah Kırımî hat levhaları.