Abdurrahim Kahya

Hattat Abdurrahim Kahya: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Abdurrahim Kahya, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Abdurrahim Kahya bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Abdurrahim Kahya hat yazısı var ise ve bu hattat Abdurrahim Kahya hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Abdurrahim Kahya hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Abdurrahim Kahya hat yazısı ve Abdurrahim Kahya hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Abdurrahim Kahya hat yazısı, Abdurrahim Kahya hat yazısı alanlar, Abdurrahim Kahya hat yazısı alan yerler, Abdurrahim Kahya hat yazısı alım satım, Abdurrahim Kahya hat yazısı alan antikacılar, Abdurrahim Kahya hat yazısı fiyatları, Abdurrahim Kahya hat yazısı müzayede, Abdurrahim Kahya hat yazısı alıcıları, Abdurrahim Kahya hat yazısı koleksiyoncuları, Abdurrahim Kahya hat yazısı satın alanlar, Abdurrahim Kahya hat yazısını nasıl satabilirim?, Abdurrahim Kahya hat yazısı satın alan galeriler, Abdurrahim Kahya hat yazısı fiyatları, Abdurrahim Kahya hat yazıları, Abdurrahim Kahya eserleri.

Abdurrahim Kahya hat levhası, hattat Abdurrahim Kahya hat levhası alanlar, hattat Abdurrahim Kahya hat levhası alan yerler, Abdurrahim Kahya hat levhası alım satım, Abdurrahim Kahya hat levhası alan antikacılar, hattat Abdurrahim Kahya hat levhası fiyatları, Abdurrahim Kahya hat levhası müzayede, Abdurrahim Kahya hat levhası alıcıları, Abdurrahim Kahya hat levhası koleksiyoncuları, hattat Abdurrahim Kahya hat levhası satın alanlar, Abdurrahim Kahya hat levhasını nasıl satabilirim?, Abdurrahim Kahya hat levhası satın alan galeriler, hattat Abdurrahim Kahya hat levhası fiyatları, Abdurrahim Kahya hat levhaları.