Abdürreşid

Hattat Abdürreşid: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Abdürreşid, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Abdürreşid bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Abdürreşid hat yazısı var ise ve bu hattat Abdürreşid hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Abdürreşid hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Abdürreşid hat yazısı ve Abdürreşid hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Abdürreşid hat yazısı, Abdürreşid hat yazısı alanlar, Abdürreşid hat yazısı alan yerler, Abdürreşid hat yazısı alım satım, Abdürreşid hat yazısı alan antikacılar, Abdürreşid hat yazısı fiyatları, Abdürreşid hat yazısı müzayede, Abdürreşid hat yazısı alıcıları, Abdürreşid hat yazısı koleksiyoncuları, Abdürreşid hat yazısı satın alanlar, Abdürreşid hat yazısını nasıl satabilirim?, Abdürreşid hat yazısı satın alan galeriler, Abdürreşid hat yazısı fiyatları, Abdürreşid hat yazıları, Abdürreşid eserleri.

Abdürreşid hat levhası, hattat Abdürreşid hat levhası alanlar, hattat Abdürreşid hat levhası alan yerler, Abdürreşid hat levhası alım satım, Abdürreşid hat levhası alan antikacılar, hattat Abdürreşid hat levhası fiyatları, Abdürreşid hat levhası müzayede, Abdürreşid hat levhası alıcıları, Abdürreşid hat levhası koleksiyoncuları, hattat Abdürreşid hat levhası satın alanlar, Abdürreşid hat levhasını nasıl satabilirim?, Abdürreşid hat levhası satın alan galeriler, hattat Abdürreşid hat levhası fiyatları, Abdürreşid hat levhaları.