Ahmed Karahisarî

Hattat Ahmed Karahisarî: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Ahmed Karahisarî, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Ahmed Karahisarî bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Ahmed Karahisarî hat yazısı var ise ve bu hattat Ahmed Karahisarî hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Ahmed Karahisarî hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Ahmed Karahisarî hat yazısı ve Ahmed Karahisarî hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Ahmed Karahisarî hat yazısı, Ahmed Karahisarî hat yazısı alanlar, Ahmed Karahisarî hat yazısı alan yerler, Ahmed Karahisarî hat yazısı alım satım, Ahmed Karahisarî hat yazısı alan antikacılar, Ahmed Karahisarî hat yazısı fiyatları, Ahmed Karahisarî hat yazısı müzayede, Ahmed Karahisarî hat yazısı alıcıları, Ahmed Karahisarî hat yazısı koleksiyoncuları, Ahmed Karahisarî hat yazısı satın alanlar, Ahmed Karahisarî hat yazısını nasıl satabilirim?, Ahmed Karahisarî hat yazısı satın alan galeriler, Ahmed Karahisarî hat yazısı fiyatları, Ahmed Karahisarî hat yazıları, Ahmed Karahisarî eserleri.

Ahmed Karahisarî hat levhası, hattat Ahmed Karahisarî hat levhası alanlar, hattat Ahmed Karahisarî hat levhası alan yerler, Ahmed Karahisarî hat levhası alım satım, Ahmed Karahisarî hat levhası alan antikacılar, hattat Ahmed Karahisarî hat levhası fiyatları, Ahmed Karahisarî hat levhası müzayede, Ahmed Karahisarî hat levhası alıcıları, Ahmed Karahisarî hat levhası koleksiyoncuları, hattat Ahmed Karahisarî hat levhası satın alanlar, Ahmed Karahisarî hat levhasını nasıl satabilirim?, Ahmed Karahisarî hat levhası satın alan galeriler, hattat Ahmed Karahisarî hat levhası fiyatları, Ahmed Karahisarî hat levhaları.