Ali bin Yahya Sûfi

Hattat Ali bin Yahya Sûfi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Ali bin Yahya Sûfi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Ali bin Yahya Sûfi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı var ise ve bu hattat Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Ali bin Yahya Sûfi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı ve Ali bin Yahya Sûfi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı alanlar, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı alan yerler, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı alım satım, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı alan antikacılar, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı fiyatları, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı müzayede, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı alıcıları, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı koleksiyoncuları, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı satın alanlar, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısını nasıl satabilirim?, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı satın alan galeriler, Ali bin Yahya Sûfi hat yazısı fiyatları, Ali bin Yahya Sûfi hat yazıları, Ali bin Yahya Sûfi eserleri.

Ali bin Yahya Sûfi hat levhası, hattat Ali bin Yahya Sûfi hat levhası alanlar, hattat Ali bin Yahya Sûfi hat levhası alan yerler, Ali bin Yahya Sûfi hat levhası alım satım, Ali bin Yahya Sûfi hat levhası alan antikacılar, hattat Ali bin Yahya Sûfi hat levhası fiyatları, Ali bin Yahya Sûfi hat levhası müzayede, Ali bin Yahya Sûfi hat levhası alıcıları, Ali bin Yahya Sûfi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Ali bin Yahya Sûfi hat levhası satın alanlar, Ali bin Yahya Sûfi hat levhasını nasıl satabilirim?, Ali bin Yahya Sûfi hat levhası satın alan galeriler, hattat Ali bin Yahya Sûfi hat levhası fiyatları, Ali bin Yahya Sûfi hat levhaları.