Antika Çini

Antika Çini denildiği zaman genel itibariyle akla sadece bir veya birkaç imge canlanır. Antika Çini, günümüzde oldukça geniş bir yelpazeye dağılmış olmasıyla beraber pek çok farklı eşya için de artık antika tabiri kullanılmaktadır. Her Antika Çini antika eşya olmalıdır denemez ve antika olduğu kesinleşen antikalarda da fiyat farkı bulunmaktadır ve farklı değerler mevcuttur. Piyasanın giderek artış gösteren yapısıyla beraber Antika Çini alanlar olarak da çok sayıda farklı seçeneklerin mevcut olduğu görülür. Antika eşyalar için Antika Çini alımların giderek artan sayıya sahip olmasıyla beraber Antikacı Mehmet Efendi markası, ürün bazlı hizmetiyle Antika Çini gösterdiği önemle sizler için doğru seçenek olacaktır. Antika Çini işlem ve tadilat görmemiş olması oldukça önemlidir. Yıpranmamış olarak korunan eski dönemlerden günümüze ulaşan Antika Çini eşyalar / objeler, değer açısından fark yaratıcı özelliğe sahiptirler.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Antika Çini Alanlar Değerinde mi Fiyat Veriyor?

Antika Çini alanlar elinde bulunduran ve piyasada tecrübesiz olanlar için her zaman değer açısından bir risk mevcuttur. Zira Antika Çini alanlar içerisinde piyası bulandıranlar olarak tabir edilebilecek tipteki kişilerin sayısı piyasa büyüklüğüyle doğru orantılı olarak artış göstermeye başlamış durumdadır.

Lütfen Okuyun: Piyasayı bilmeyen, antikadan ve antikacılıktan anlamayan insanların sizlere verdikleri bilgileri temel alarak piyasa araştırması yapmayınız. Örneğin elinizde bir tespih var ve bir tanıdığınız bunun çok para edeceğini, mesela 20.000 $ eder demesini ciddiye alan birçok kişiyle karşılaşıyoruz. Biz ekspertiz değerlendirmesi sonucu 1.000 TL eder bilgisini paylaştığımızda insanlar ya hayal kırıklığı yaşıyor yada bizler hakkında kötü düşünceye sahip oluyor. Tabiki piyasa araştırması yapmaya devam ediyor ve bir süre sonra bize yazılan mesaj “en son ne kadar verirsiniz?” oluyor.. Sizde bu tür hayal kırıklıkları yaşamamak istiyorsanız bizim gibi sektörde uzmanlaşmış antikacıların sözleri dışında sizlere söylenen fiyat bilgilerini dikkate almayın! 

Kurumsal güvenceyle, ekspertizle ve birebir olarak bilgilendirmeyle beraber Antikacı Mehmet Efendi Antika Çini alanlar içerisinde değerinde fiyatlandırma yapan oldukça özel bir marka değerine sahiptir. Değerinde fiyatıyla beraber Antika Çini eşyalarınızı satmak sizini için maddi açıdan olacağı gibi manevi açıdan da memnuniyet verici olacaktır.

Antika Çini Alan Yerler Nereden Bulunur?

İstanbul’da özellikle Kapalıçarşı’da geçmiş yıllardan günümüze kadar aktif olarak Antika Çini alan yerler bulunuyor olmasıyla piyasanın ilerleyiş göstermesiyle beraber pek çok farklı noktada Antika Çini alım satımı gerçekleştiren yerler ortaya çıkmış durumdadır. Antikacı Mehmet Efendi İstanbul’da hızlı şekilde Antika Çini alan yerler hizmetiyle satabilmeye olanak sağlar. Antika Çini alan yerler için arayış içerisinde olanlar için iletişim bilgilerimizden adresimize kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür. Hızlı iletişim için aynı zamanda telefon numaramızdan da bizimle iletişime geçebilmeniz mümkündür. Şirketimiz Antika Çini alan yerler içerisinde en iyilerle çalışmak her zaman en iyi değerleri de beraberinde getirir. Antikacı Mehmet Efendi, İstanbul’un önde gelen Antika Çini alıcısı olmasıyla beraber her açıdan sizler için fark yaratıyor. Marka değeri çizgimizi koruyarak antika alış işlemlerini gerçekleştirmemizle beraber uzmanlarla çalışıyor olmamızla antika ürünlerinize hiçbir zaman değerinden az fiyat biçmiyoruz.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Antika Çini Alıcıları Güvenilir mi?

Elinde Antika Çini bulunduran fakat piyasa konusunda bilgisi olmayan Antika Çini satıcılarının en çok merak ettiği detaylardan biri de Antika Çini alıcıları güven değeri taşırlar mı sorusudur. Antikacı Mehmet Efendi adımızla beraber antikacılık sektörünün yıllardır içerisinde bulunuyor olmamızla beraber sizin için güvenilir bir Antika Çini satın alım yapabilen marka değerimizle beraber her açıdan memnun kalmanızı sağlıyoruz. Antika eşyalarınızın ne kadar değeri olduğunu öncelikle inceleyerek yapmamızın ardından sonrasında ise size değerlerini objektif bir şekilde belirterek Antika Çini alım satım işlemini gerçekleştiriyoruz. Ender bulunan değere sahip Antika Çini eşyalar için ise müzayede yapabilmeye olanak tanıyoruz.

Etiketler: 

Antika Çini, Antika Çini alanlar, Antika Çini alan yerler, Antika Çini alım satım, Antika Çini alan antikacılar, Antika Çini fiyatları, Antika Çini müzayede, Antika Çini alıcıları,  koleksiyoncuları, Antika Çini satın alanlar, Antika Çini nasıl satabilirim?, Antika Çini satın alan şirketler.