Antika Eşya Alan Yerler

Yüzyıllardır insanoğlunun eski eşyalara olan merakının bilindiği aşikardır. Antikacılık mesleği de yine kimi zaman merak, kimi zaman ilgi ve hobiler kimi zaman ise kişilerin yatırımlarının değerlendirildiği bir meslek olarak bilinmektedir. Antika eşya alan yerler hizmet aşaması itibari ile hemen hemen her ilde hizmet veren ticari kuruluşlar haline gelmiştir. İlk olarak 1800’lü yıllarda medenileşme alanında atılım yaparak kurulan büyük şehirlerde görülebilen antikacılar artık dünyanın hemen hemen her yerinde hizmet vermektedir. Antika eşya alan yerler olarak ilk başlangıçlar Paris gibi şehirlerde ufak ticarethaneler olarak faaliyet göstermiş daha sonra Amsterdam vs. gibi birçok şehirde müzayedeler ile dünyaya kendini duyurmuştur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Antika eşya alan yerler hizmet dünyasında çeşitli dönemlerde farklılıklar göstermiştir. Özellikle antikacılık hizmetlerinde büyük metropollerde yapılan satışlar sonrası, her ülkenin büyük şehirlerinde otel lobilerinde antika eşya alan yerler” müzayedeler ile satışlar yapmaya başlamış ve gelişen bu sektör ile özel müzayede salonlarının açılmasına kadar devam etmiştir. Ülkemizde ise antikacılık denilince akla ilk gelen Osmanlı dönemine ait olan Kapalıçarşı, Bedastan ve her ilde bulunan gelişme göstermeye başlayan bitpazarlarındaki küçük antikacılardır. Antika eşya alan yerler ülke çapında yavaş yavaş gelişme göstermeye başlamış ve ülkemizin zengin tarihi ile hızlı bir yükseliş göstererek bir anda en ünlü antikacıların yer aldığı ülkeler arasında yer almıştır.

Antika eşya alan yerler olarak çok uzun yıllardır hizmet veren firmamız artık müşterilerine daha iyi ve hızlı ulaşım için yeni bir internet sitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan bugüne kadar antika dünyasının liderleri arasında yer almaya devam eden firmamız, gerek müşterilerimizin memnuniyeti gerekse alım satımdaki güven kazanımları ile her gün yeniden büyüyerek antika dünyasının büyük bir payına sahip olma hakkını kazanmıştır. Antika eşya alan yerler alanında büyük hizmetlere imza atmış firmamızdan internet sitesi sayesinde faydalanmak isteyen herkese hizmet vermeye hazırız. Konusunda uzmanlaşmış personellerden oluşan ekiplerimiz ile gece gündüz antika eserlerin alımlarını gerçekleştiren bir hizmet anlayışına sahibiz.

Antika eşya alan yerler konusunda sitemizde yer alan özel kategorilerden paylaşım yapmanız ve elinizde bulunan antika eserlerin değeri konusunda bilgi alabilirsiniz. Firmamıza satmak istediğiniz antika eserlerin tüm ekspertiz raporlarının hazırlanması, ürünlerin incelenmesi, fiyatlandırma ve ödemeler anında hızlı bir şekilde ekiplerimizce yerinde yapılmaktadır. Dilerseniz hesaplarınıza yapılacak ödemelerde antika ürünlerin tespit ve değerlerinin biçilmesi gibi hizmetlerde sitemizden verilmektedir. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra güven ve gizlilik ihtiva içeren konularda tam bir ketumluk sağlayan firmamızdan sizlerde yararlanabilirsiniz.

Antika eşya alan yerler arasında büyük bir üne sahip olan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için site içinde yer alan kategorilere yorum yapmanız veya iletişim bölümünden dileklerinizi yazmanız yeterli olacaktır. Günlük olarak hizmet vermek için cevaplandırma yapacak müşteri temsilcilerimiz sizleri beklemektedir. Antika konusunda bilgi ve sorunlarınız için internet sitemizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.