Arif Yücel

Hattat Arif Yücel: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Arif Yücel, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Arif Yücel bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Arif Yücel hat yazısı var ise ve bu hattat Arif Yücel hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Arif Yücel hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Arif Yücel hat yazısı ve Arif Yücel hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Arif Yücel hat yazısı, Arif Yücel hat yazısı alanlar, Arif Yücel hat yazısı alan yerler, Arif Yücel hat yazısı alım satım, Arif Yücel hat yazısı alan antikacılar, Arif Yücel hat yazısı fiyatları, Arif Yücel hat yazısı müzayede, Arif Yücel hat yazısı alıcıları, Arif Yücel hat yazısı koleksiyoncuları, Arif Yücel hat yazısı satın alanlar, Arif Yücel hat yazısını nasıl satabilirim?, Arif Yücel hat yazısı satın alan galeriler, Arif Yücel hat yazısı fiyatları, Arif Yücel hat yazıları, Arif Yücel eserleri.

Arif Yücel hat levhası, hattat Arif Yücel hat levhası alanlar, hattat Arif Yücel hat levhası alan yerler, Arif Yücel hat levhası alım satım, Arif Yücel hat levhası alan antikacılar, hattat Arif Yücel hat levhası fiyatları, Arif Yücel hat levhası müzayede, Arif Yücel hat levhası alıcıları, Arif Yücel hat levhası koleksiyoncuları, hattat Arif Yücel hat levhası satın alanlar, Arif Yücel hat levhasını nasıl satabilirim?, Arif Yücel hat levhası satın alan galeriler, hattat Arif Yücel hat levhası fiyatları, Arif Yücel hat levhaları.