Bahariye İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Bahariye Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Bahariye ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Bahariye ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Bahariye olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Bahariye) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Bahariye kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Bahariye ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Bahariye bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Bahariye 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Bahariye eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Bahariye gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Bahariye arapça efemera alanlar, Bahariye internetten kitap satmak istiyorum, Bahariye Osmanlıca dergi alanlar, Bahariye satılık ikinci el kitap ilanları, Bahariye eski kitap alan yerler, Bahariye şiir kitapları alanlar, Bahariye ibranice kitap alanlar, Bahariye osmanlıca ferman alanlar, Bahariye arapça evrak alanlar, Bahariye roman kitapları, Bahariye polisiye romanlar kitapları, Bahariye eleştiri kitapları alan yerler, Bahariye kitap alımı, Bahariye eski yeni dergi alanlar, Bahariye antika kitap alanlar, Bahariye yeni kitap alanlar, Bahariye eski kitap alan.

Bahariye masal kitapları alan yerler, Bahariye oyun kitapları, Bahariye en iyi kitap sitesi hangisi, Bahariye toptan kitap alanlar, Bahariye destanlar kitapları, Bahariye ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Bahariye dergi gazete roman alanlar, Bahariye kadın kitapları, Bahariye ektup kitapları, Bahariye kültür sanat kitapları alanlar, Bahariye sahibinden kitap alanlar, Bahariye el yazma kuran alanlar, Bahariye resim kitabı alanlar, Bahariye kitap alan yerler, Bahariye mezhep kitapları, Bahariye hikaye kitabı alanlar, Bahariye antika kitap alan yerler, Bahariye aşk kitapları, Bahariye ikinci el kitap fuarları, Bahariye parapsikoloji kitapları.

Bahariye kitap satmak istiyorum, Bahariye astroloji kitapları alan yerler, Bahariye tarikatlar kitapları alan yerler, Bahariye macera kitapları, Bahariye mimari kitap alanlar, Bahariye günlük kitapları, Bahariye eski roman alanlar, Bahariye eski dergi alanlar, Bahariye spor kitapları, Bahariye türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Bahariye eski osmanlı kitap alanlar, Bahariye eğlence kitapları, Bahariye efsaneler kitapları, Bahariye edebiyat kitapları, Bahariye iletişim-medya kitapları, Bahariye sahaflar, Bahariye gençlik kitapları, Bahariye kılavuz kitap, Bahariye kitap pazarları, Bahariye söyleşi kitapları alan yerler, Bahariye Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Bahariye rüya tabirleri kitapları, Bahariye hikaye (öykü) kitapları, Bahariye sahaflara kitap satmak, Bahariye insan ve toplum kitapları, Bahariye ikinci el kitap fiyatları, Bahariye tarih kitabı alanlar, Bahariye kuram kitapları, Bahariye spiritüalizm kitapları, Bahariye ikinci el müzik kitapları, Bahariye ansiklopedi kitapları, Bahariye farsça kitap alanlar, Bahariye Osmanlıca efemera alanlar, Bahariye osmanlıca harita alanlar, Bahariye toplu kitap alanlar, Bahariye eski kartpostal alanlar, Bahariye gezi kitapları, Bahariye internetten kitap satışı yapan siteler, Bahariye çocuk kitapları.

Bahariye antika kitap alan, Bahariye çizgi roman alanlar, Bahariye inceleme kitapları, Bahariye eski kitap alanlar, Bahariye 2. el kitaplarınız alınır, Bahariye eski tarihi kitap alanlar, Bahariye arapça dergi alanlar, Bahariye kilo ile kitap satışı, Bahariye 2.el kitap fuarları, Bahariye kitap alıcıları, Bahariye araştırma kitapları, Bahariye araştırma kitapları alanlar, Bahariye 2. el kitapların piyasa fiyatları, Bahariye tasavvuf kitapları.

Bahariye osmanlı kitap alanlar, Bahariye eski kitap mezatları, Bahariye eski çizgi roman alanlar, Bahariye mizah kitapları, Bahariye sahaflar kitapları ne kadara alır, Bahariye ikinci el yabancı kitap alan yerler, Bahariye eski kitapları alan yerler, Bahariye 2. el kitap alım satımı, Bahariye ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Bahariye kitapçı dükkanları, Bahariye 2.el kitap satmak istiyorum, Bahariye politika kitapları alan yerler, Bahariye sinema kitapları, Bahariye Rusça kitap alanlar, Bahariye sanat kitapları alanlar, Bahariye ikinci el kitap toptancıları, Bahariye müzik kitabı alanlar, Bahariye arapça belge alanlar, Bahariye dini kitap alanlar, Bahariye tiyatro kitapları, Bahariye ikinci el kitap alan sahaflar.

Bahariye dünya klasikleri kitapları, Bahariye hikaye kitabı alan yerler, Bahariye sanat kitabı alanlar, Bahariye eski kitap alıcısı, Bahariye ikinci el kitap kaça satılır, Bahariye el yazma kitap alanlar, Bahariye fantastik kitaplar, Bahariye ikinci el kitap alan yerler, Bahariye tarihi kitap alanlar, Bahariye arapça kitap alanlar, Bahariye kitap mezatları, Bahariye kitap kırtasiye, Bahariye sosyoloji kitapları, Bahariye 2. el kitap alanlar, Bahariye tarihi eser kitap alanlar, Bahariye eski kitap fuarları, Bahariye ingilizce kitap alanlar, Bahariye kullanılmış kitap alanlar.

Bahariye Osmanlıca belge alanlar, Bahariye ikinci el kitapları ne kadara satılır, Bahariye İtalyanca kitap alanlar, Bahariye kitap satma siteleri, Bahariye katolog kitabı alanlar, Bahariye eski evrak alanlar, Bahariye prestij kitap alanlar, Bahariye ansiklopedi ve setleri alanlar, Bahariye ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Bahariye eski kitap alım satım, Bahariye röportaj kitapları, Bahariye osmanlıca berat alanlar, Bahariye nadir kitap alanlar, Bahariye kitapçılar, Bahariye tarih kitapları, Bahariye evdeki kitapları satmak, Bahariye moda kitapları, Bahariye ikinci el şiir kitapları alan yerler, Bahariye osmanlıca kitap alanlar, Bahariye eski kitapçı, Bahariye toplu kitap satışı, Bahariye gerilim kitapları.

Bahariye aksiyon kitapları, Bahariye Osmanlıca evrak alanlar, Bahariye dini (islam) kitapları, Bahariye kişisel gelişim kitapları, Bahariye efemera alanlar, Bahariye kitapçı çarşısı, Bahariye sahaflar çarşısı, Bahariye almanca kitap alanlar, Bahariye çizgi-roman kitapları, ikinci el Bahariye imzalı kitap alanlar, Bahariye ikinci el roman alanlar, Bahariye eski resim alanlar, Bahariye felsefe kitapları, Bahariye kitap fuarları, Bahariye antika kitap alım satım, Bahariye 2.el kitap alan yerler, Bahariye antika kitap alıcıları, Bahariye toplu kitap alan yerler, Bahariye halk edebiyatı kitapları, Bahariye bilim-kurgu kitapları, Bahariye anı kitapları, Bahariye hobi kitapları, Bahariye senaryo kitapları, Bahariye polisiye kitapları, Bahariye tarihi kitap alan yerler.

Bahariye ikinci el kitap alanlar, Bahariye eski dergi alan yerler, Bahariye ikinci ek kitap alan yerler, Bahariye eski osmanlıca kitap alanlar, Bahariye sanat kitapları, Bahariye eski harita alanlar, Bahariye fal kitapları, Bahariye korku kitapları, Bahariye ikinci el kitap, Bahariye mitolojiler kitapları, Bahariye düşünce kitapları, Bahariye kitap alan sahaflar, Bahariye gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Bahariye genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Bahariye eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.