Betül Kırkan

Hattat Betül Kırkan: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Betül Kırkan, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Betül Kırkan bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Betül Kırkan hat yazısı var ise ve bu hattat Betül Kırkan hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Betül Kırkan hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Betül Kırkan hat yazısı ve Betül Kırkan hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Betül Kırkan hat yazısı, Betül Kırkan hat yazısı alanlar, Betül Kırkan hat yazısı alan yerler, Betül Kırkan hat yazısı alım satım, Betül Kırkan hat yazısı alan antikacılar, Betül Kırkan hat yazısı fiyatları, Betül Kırkan hat yazısı müzayede, Betül Kırkan hat yazısı alıcıları, Betül Kırkan hat yazısı koleksiyoncuları, Betül Kırkan hat yazısı satın alanlar, Betül Kırkan hat yazısını nasıl satabilirim?, Betül Kırkan hat yazısı satın alan galeriler, Betül Kırkan hat yazısı fiyatları, Betül Kırkan hat yazıları, Betül Kırkan eserleri.

Betül Kırkan hat levhası, hattat Betül Kırkan hat levhası alanlar, hattat Betül Kırkan hat levhası alan yerler, Betül Kırkan hat levhası alım satım, Betül Kırkan hat levhası alan antikacılar, hattat Betül Kırkan hat levhası fiyatları, Betül Kırkan hat levhası müzayede, Betül Kırkan hat levhası alıcıları, Betül Kırkan hat levhası koleksiyoncuları, hattat Betül Kırkan hat levhası satın alanlar, Betül Kırkan hat levhasını nasıl satabilirim?, Betül Kırkan hat levhası satın alan galeriler, hattat Betül Kırkan hat levhası fiyatları, Betül Kırkan hat levhaları.