Bursalı Fahri

Hattat Bursalı Fahri: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Bursalı Fahri, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Bursalı Fahri bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Bursalı Fahri hat yazısı var ise ve bu hattat Bursalı Fahri hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Bursalı Fahri hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Bursalı Fahri hat yazısı ve Bursalı Fahri hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Bursalı Fahri hat yazısı, Bursalı Fahri hat yazısı alanlar, Bursalı Fahri hat yazısı alan yerler, Bursalı Fahri hat yazısı alım satım, Bursalı Fahri hat yazısı alan antikacılar, Bursalı Fahri hat yazısı fiyatları, Bursalı Fahri hat yazısı müzayede, Bursalı Fahri hat yazısı alıcıları, Bursalı Fahri hat yazısı koleksiyoncuları, Bursalı Fahri hat yazısı satın alanlar, Bursalı Fahri hat yazısını nasıl satabilirim?, Bursalı Fahri hat yazısı satın alan galeriler, Bursalı Fahri hat yazısı fiyatları, Bursalı Fahri hat yazıları, Bursalı Fahri eserleri.

Bursalı Fahri hat levhası, hattat Bursalı Fahri hat levhası alanlar, hattat Bursalı Fahri hat levhası alan yerler, Bursalı Fahri hat levhası alım satım, Bursalı Fahri hat levhası alan antikacılar, hattat Bursalı Fahri hat levhası fiyatları, Bursalı Fahri hat levhası müzayede, Bursalı Fahri hat levhası alıcıları, Bursalı Fahri hat levhası koleksiyoncuları, hattat Bursalı Fahri hat levhası satın alanlar, Bursalı Fahri hat levhasını nasıl satabilirim?, Bursalı Fahri hat levhası satın alan galeriler, hattat Bursalı Fahri hat levhası fiyatları, Bursalı Fahri hat levhaları.