Cavide Pala

Hattat Cavide Pala: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Cavide Pala, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Cavide Pala bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Cavide Pala hat yazısı var ise ve bu hattat Cavide Pala hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Cavide Pala hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Cavide Pala hat yazısı ve Cavide Pala hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Cavide Pala hat yazısı, Cavide Pala hat yazısı alanlar, Cavide Pala hat yazısı alan yerler, Cavide Pala hat yazısı alım satım, Cavide Pala hat yazısı alan antikacılar, Cavide Pala hat yazısı fiyatları, Cavide Pala hat yazısı müzayede, Cavide Pala hat yazısı alıcıları, Cavide Pala hat yazısı koleksiyoncuları, Cavide Pala hat yazısı satın alanlar, Cavide Pala hat yazısını nasıl satabilirim?, Cavide Pala hat yazısı satın alan galeriler, Cavide Pala hat yazısı fiyatları, Cavide Pala hat yazıları, Cavide Pala eserleri.

Cavide Pala hat levhası, hattat Cavide Pala hat levhası alanlar, hattat Cavide Pala hat levhası alan yerler, Cavide Pala hat levhası alım satım, Cavide Pala hat levhası alan antikacılar, hattat Cavide Pala hat levhası fiyatları, Cavide Pala hat levhası müzayede, Cavide Pala hat levhası alıcıları, Cavide Pala hat levhası koleksiyoncuları, hattat Cavide Pala hat levhası satın alanlar, Cavide Pala hat levhasını nasıl satabilirim?, Cavide Pala hat levhası satın alan galeriler, hattat Cavide Pala hat levhası fiyatları, Cavide Pala hat levhaları.