Davut Bektaş

Hattat Davut Bektaş: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Davut Bektaş, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Davut Bektaş bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Davut Bektaş hat yazısı var ise ve bu hattat Davut Bektaş hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Davut Bektaş hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Davut Bektaş hat yazısı ve Davut Bektaş hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Davut Bektaş hat yazısı, Davut Bektaş hat yazısı alanlar, Davut Bektaş hat yazısı alan yerler, Davut Bektaş hat yazısı alım satım, Davut Bektaş hat yazısı alan antikacılar, Davut Bektaş hat yazısı fiyatları, Davut Bektaş hat yazısı müzayede, Davut Bektaş hat yazısı alıcıları, Davut Bektaş hat yazısı koleksiyoncuları, Davut Bektaş hat yazısı satın alanlar, Davut Bektaş hat yazısını nasıl satabilirim?, Davut Bektaş hat yazısı satın alan galeriler, Davut Bektaş hat yazısı fiyatları, Davut Bektaş hat yazıları, Davut Bektaş eserleri.

Davut Bektaş hat levhası, hattat Davut Bektaş hat levhası alanlar, hattat Davut Bektaş hat levhası alan yerler, Davut Bektaş hat levhası alım satım, Davut Bektaş hat levhası alan antikacılar, hattat Davut Bektaş hat levhası fiyatları, Davut Bektaş hat levhası müzayede, Davut Bektaş hat levhası alıcıları, Davut Bektaş hat levhası koleksiyoncuları, hattat Davut Bektaş hat levhası satın alanlar, Davut Bektaş hat levhasını nasıl satabilirim?, Davut Bektaş hat levhası satın alan galeriler, hattat Davut Bektaş hat levhası fiyatları, Davut Bektaş hat levhaları.