Derviş Ali

Hattat Derviş Ali: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Derviş Ali, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Derviş Ali bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Derviş Ali hat yazısı var ise ve bu hattat Derviş Ali hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Derviş Ali hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Derviş Ali hat yazısı ve Derviş Ali hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Derviş Ali hat yazısı, Derviş Ali hat yazısı alanlar, Derviş Ali hat yazısı alan yerler, Derviş Ali hat yazısı alım satım, Derviş Ali hat yazısı alan antikacılar, Derviş Ali hat yazısı fiyatları, Derviş Ali hat yazısı müzayede, Derviş Ali hat yazısı alıcıları, Derviş Ali hat yazısı koleksiyoncuları, Derviş Ali hat yazısı satın alanlar, Derviş Ali hat yazısını nasıl satabilirim?, Derviş Ali hat yazısı satın alan galeriler, Derviş Ali hat yazısı fiyatları, Derviş Ali hat yazıları, Derviş Ali eserleri.

Derviş Ali hat levhası, hattat Derviş Ali hat levhası alanlar, hattat Derviş Ali hat levhası alan yerler, Derviş Ali hat levhası alım satım, Derviş Ali hat levhası alan antikacılar, hattat Derviş Ali hat levhası fiyatları, Derviş Ali hat levhası müzayede, Derviş Ali hat levhası alıcıları, Derviş Ali hat levhası koleksiyoncuları, hattat Derviş Ali hat levhası satın alanlar, Derviş Ali hat levhasını nasıl satabilirim?, Derviş Ali hat levhası satın alan galeriler, hattat Derviş Ali hat levhası fiyatları, Derviş Ali hat levhaları.