Ebubekir Altıok

Hattat Ebubekir Altıok: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Ebubekir Altıok, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Ebubekir Altıok bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Ebubekir Altıok hat yazısı var ise ve bu hattat Ebubekir Altıok hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Ebubekir Altıok hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Ebubekir Altıok hat yazısı ve Ebubekir Altıok hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Ebubekir Altıok hat yazısı, Ebubekir Altıok hat yazısı alanlar, Ebubekir Altıok hat yazısı alan yerler, Ebubekir Altıok hat yazısı alım satım, Ebubekir Altıok hat yazısı alan antikacılar, Ebubekir Altıok hat yazısı fiyatları, Ebubekir Altıok hat yazısı müzayede, Ebubekir Altıok hat yazısı alıcıları, Ebubekir Altıok hat yazısı koleksiyoncuları, Ebubekir Altıok hat yazısı satın alanlar, Ebubekir Altıok hat yazısını nasıl satabilirim?, Ebubekir Altıok hat yazısı satın alan galeriler, Ebubekir Altıok hat yazısı fiyatları, Ebubekir Altıok hat yazıları, Ebubekir Altıok eserleri.

Ebubekir Altıok hat levhası, hattat Ebubekir Altıok hat levhası alanlar, hattat Ebubekir Altıok hat levhası alan yerler, Ebubekir Altıok hat levhası alım satım, Ebubekir Altıok hat levhası alan antikacılar, hattat Ebubekir Altıok hat levhası fiyatları, Ebubekir Altıok hat levhası müzayede, Ebubekir Altıok hat levhası alıcıları, Ebubekir Altıok hat levhası koleksiyoncuları, hattat Ebubekir Altıok hat levhası satın alanlar, Ebubekir Altıok hat levhasını nasıl satabilirim?, Ebubekir Altıok hat levhası satın alan galeriler, hattat Ebubekir Altıok hat levhası fiyatları, Ebubekir Altıok hat levhaları.