Ebubekir Raşid

Hattat Ebubekir Raşid: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Ebubekir Raşid, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Ebubekir Raşid bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Ebubekir Raşid hat yazısı var ise ve bu hattat Ebubekir Raşid hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Ebubekir Raşid hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Ebubekir Raşid hat yazısı ve Ebubekir Raşid hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Ebubekir Raşid hat yazısı, Ebubekir Raşid hat yazısı alanlar, Ebubekir Raşid hat yazısı alan yerler, Ebubekir Raşid hat yazısı alım satım, Ebubekir Raşid hat yazısı alan antikacılar, Ebubekir Raşid hat yazısı fiyatları, Ebubekir Raşid hat yazısı müzayede, Ebubekir Raşid hat yazısı alıcıları, Ebubekir Raşid hat yazısı koleksiyoncuları, Ebubekir Raşid hat yazısı satın alanlar, Ebubekir Raşid hat yazısını nasıl satabilirim?, Ebubekir Raşid hat yazısı satın alan galeriler, Ebubekir Raşid hat yazısı fiyatları, Ebubekir Raşid hat yazıları, Ebubekir Raşid eserleri.

Ebubekir Raşid hat levhası, hattat Ebubekir Raşid hat levhası alanlar, hattat Ebubekir Raşid hat levhası alan yerler, Ebubekir Raşid hat levhası alım satım, Ebubekir Raşid hat levhası alan antikacılar, hattat Ebubekir Raşid hat levhası fiyatları, Ebubekir Raşid hat levhası müzayede, Ebubekir Raşid hat levhası alıcıları, Ebubekir Raşid hat levhası koleksiyoncuları, hattat Ebubekir Raşid hat levhası satın alanlar, Ebubekir Raşid hat levhasını nasıl satabilirim?, Ebubekir Raşid hat levhası satın alan galeriler, hattat Ebubekir Raşid hat levhası fiyatları, Ebubekir Raşid hat levhaları.