Eğrikapılı Mehmed Rasim

Hattat Eğrikapılı Mehmed Rasim: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Eğrikapılı Mehmed Rasim, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Eğrikapılı Mehmed Rasim bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı var ise ve bu hattat Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı ve Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı alanlar, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı alan yerler, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı alım satım, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı alan antikacılar, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı fiyatları, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı müzayede, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı alıcıları, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı koleksiyoncuları, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı satın alanlar, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısını nasıl satabilirim?, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı satın alan galeriler, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazısı fiyatları, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat yazıları, Eğrikapılı Mehmed Rasim eserleri.

Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası, hattat Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası alanlar, hattat Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası alan yerler, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası alım satım, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası alan antikacılar, hattat Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası fiyatları, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası müzayede, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası alıcıları, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası koleksiyoncuları, hattat Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası satın alanlar, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhasını nasıl satabilirim?, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası satın alan galeriler, hattat Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhası fiyatları, Eğrikapılı Mehmed Rasim hat levhaları.