Fatih Özkafa

Hattat Fatih Özkafa: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Fatih Özkafa, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Fatih Özkafa bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Fatih Özkafa hat yazısı var ise ve bu hattat Fatih Özkafa hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Fatih Özkafa hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Fatih Özkafa hat yazısı ve Fatih Özkafa hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Fatih Özkafa hat yazısı, Fatih Özkafa hat yazısı alanlar, Fatih Özkafa hat yazısı alan yerler, Fatih Özkafa hat yazısı alım satım, Fatih Özkafa hat yazısı alan antikacılar, Fatih Özkafa hat yazısı fiyatları, Fatih Özkafa hat yazısı müzayede, Fatih Özkafa hat yazısı alıcıları, Fatih Özkafa hat yazısı koleksiyoncuları, Fatih Özkafa hat yazısı satın alanlar, Fatih Özkafa hat yazısını nasıl satabilirim?, Fatih Özkafa hat yazısı satın alan galeriler, Fatih Özkafa hat yazısı fiyatları, Fatih Özkafa hat yazıları, Fatih Özkafa eserleri.

Fatih Özkafa hat levhası, hattat Fatih Özkafa hat levhası alanlar, hattat Fatih Özkafa hat levhası alan yerler, Fatih Özkafa hat levhası alım satım, Fatih Özkafa hat levhası alan antikacılar, hattat Fatih Özkafa hat levhası fiyatları, Fatih Özkafa hat levhası müzayede, Fatih Özkafa hat levhası alıcıları, Fatih Özkafa hat levhası koleksiyoncuları, hattat Fatih Özkafa hat levhası satın alanlar, Fatih Özkafa hat levhasını nasıl satabilirim?, Fatih Özkafa hat levhası satın alan galeriler, hattat Fatih Özkafa hat levhası fiyatları, Fatih Özkafa hat levhaları.