Fehmi Efendi

Hattat Fehmi Efendi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Fehmi Efendi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Fehmi Efendi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Fehmi Efendi hat yazısı var ise ve bu hattat Fehmi Efendi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Fehmi Efendi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Fehmi Efendi hat yazısı ve Fehmi Efendi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Fehmi Efendi hat yazısı, Fehmi Efendi hat yazısı alanlar, Fehmi Efendi hat yazısı alan yerler, Fehmi Efendi hat yazısı alım satım, Fehmi Efendi hat yazısı alan antikacılar, Fehmi Efendi hat yazısı fiyatları, Fehmi Efendi hat yazısı müzayede, Fehmi Efendi hat yazısı alıcıları, Fehmi Efendi hat yazısı koleksiyoncuları, Fehmi Efendi hat yazısı satın alanlar, Fehmi Efendi hat yazısını nasıl satabilirim?, Fehmi Efendi hat yazısı satın alan galeriler, Fehmi Efendi hat yazısı fiyatları, Fehmi Efendi hat yazıları, Fehmi Efendi eserleri.

Fehmi Efendi hat levhası, hattat Fehmi Efendi hat levhası alanlar, hattat Fehmi Efendi hat levhası alan yerler, Fehmi Efendi hat levhası alım satım, Fehmi Efendi hat levhası alan antikacılar, hattat Fehmi Efendi hat levhası fiyatları, Fehmi Efendi hat levhası müzayede, Fehmi Efendi hat levhası alıcıları, Fehmi Efendi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Fehmi Efendi hat levhası satın alanlar, Fehmi Efendi hat levhasını nasıl satabilirim?, Fehmi Efendi hat levhası satın alan galeriler, hattat Fehmi Efendi hat levhası fiyatları, Fehmi Efendi hat levhaları.