Gülsüm Aydın

Hattat Gülsüm Aydın: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Gülsüm Aydın, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Gülsüm Aydın bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Gülsüm Aydın hat yazısı var ise ve bu hattat Gülsüm Aydın hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Gülsüm Aydın hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Gülsüm Aydın hat yazısı ve Gülsüm Aydın hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Gülsüm Aydın hat yazısı, Gülsüm Aydın hat yazısı alanlar, Gülsüm Aydın hat yazısı alan yerler, Gülsüm Aydın hat yazısı alım satım, Gülsüm Aydın hat yazısı alan antikacılar, Gülsüm Aydın hat yazısı fiyatları, Gülsüm Aydın hat yazısı müzayede, Gülsüm Aydın hat yazısı alıcıları, Gülsüm Aydın hat yazısı koleksiyoncuları, Gülsüm Aydın hat yazısı satın alanlar, Gülsüm Aydın hat yazısını nasıl satabilirim?, Gülsüm Aydın hat yazısı satın alan galeriler, Gülsüm Aydın hat yazısı fiyatları, Gülsüm Aydın hat yazıları, Gülsüm Aydın eserleri.

Gülsüm Aydın hat levhası, hattat Gülsüm Aydın hat levhası alanlar, hattat Gülsüm Aydın hat levhası alan yerler, Gülsüm Aydın hat levhası alım satım, Gülsüm Aydın hat levhası alan antikacılar, hattat Gülsüm Aydın hat levhası fiyatları, Gülsüm Aydın hat levhası müzayede, Gülsüm Aydın hat levhası alıcıları, Gülsüm Aydın hat levhası koleksiyoncuları, hattat Gülsüm Aydın hat levhası satın alanlar, Gülsüm Aydın hat levhasını nasıl satabilirim?, Gülsüm Aydın hat levhası satın alan galeriler, hattat Gülsüm Aydın hat levhası fiyatları, Gülsüm Aydın hat levhaları.