Gürkan Pehlivan

Hattat Gürkan Pehlivan: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Gürkan Pehlivan, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Gürkan Pehlivan bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Gürkan Pehlivan hat yazısı var ise ve bu hattat Gürkan Pehlivan hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Gürkan Pehlivan hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Gürkan Pehlivan hat yazısı ve Gürkan Pehlivan hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Gürkan Pehlivan hat yazısı, Gürkan Pehlivan hat yazısı alanlar, Gürkan Pehlivan hat yazısı alan yerler, Gürkan Pehlivan hat yazısı alım satım, Gürkan Pehlivan hat yazısı alan antikacılar, Gürkan Pehlivan hat yazısı fiyatları, Gürkan Pehlivan hat yazısı müzayede, Gürkan Pehlivan hat yazısı alıcıları, Gürkan Pehlivan hat yazısı koleksiyoncuları, Gürkan Pehlivan hat yazısı satın alanlar, Gürkan Pehlivan hat yazısını nasıl satabilirim?, Gürkan Pehlivan hat yazısı satın alan galeriler, Gürkan Pehlivan hat yazısı fiyatları, Gürkan Pehlivan hat yazıları, Gürkan Pehlivan eserleri.

Gürkan Pehlivan hat levhası, hattat Gürkan Pehlivan hat levhası alanlar, hattat Gürkan Pehlivan hat levhası alan yerler, Gürkan Pehlivan hat levhası alım satım, Gürkan Pehlivan hat levhası alan antikacılar, hattat Gürkan Pehlivan hat levhası fiyatları, Gürkan Pehlivan hat levhası müzayede, Gürkan Pehlivan hat levhası alıcıları, Gürkan Pehlivan hat levhası koleksiyoncuları, hattat Gürkan Pehlivan hat levhası satın alanlar, Gürkan Pehlivan hat levhasını nasıl satabilirim?, Gürkan Pehlivan hat levhası satın alan galeriler, hattat Gürkan Pehlivan hat levhası fiyatları, Gürkan Pehlivan hat levhaları.