Halid-i Erzurûmî

Hattat Halid-i Erzurûmî: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Halid-i Erzurûmî, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Halid-i Erzurûmî bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Halid-i Erzurûmî hat yazısı var ise ve bu hattat Halid-i Erzurûmî hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Halid-i Erzurûmî hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Halid-i Erzurûmî hat yazısı ve Halid-i Erzurûmî hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Halid-i Erzurûmî hat yazısı, Halid-i Erzurûmî hat yazısı alanlar, Halid-i Erzurûmî hat yazısı alan yerler, Halid-i Erzurûmî hat yazısı alım satım, Halid-i Erzurûmî hat yazısı alan antikacılar, Halid-i Erzurûmî hat yazısı fiyatları, Halid-i Erzurûmî hat yazısı müzayede, Halid-i Erzurûmî hat yazısı alıcıları, Halid-i Erzurûmî hat yazısı koleksiyoncuları, Halid-i Erzurûmî hat yazısı satın alanlar, Halid-i Erzurûmî hat yazısını nasıl satabilirim?, Halid-i Erzurûmî hat yazısı satın alan galeriler, Halid-i Erzurûmî hat yazısı fiyatları, Halid-i Erzurûmî hat yazıları, Halid-i Erzurûmî eserleri.

Halid-i Erzurûmî hat levhası, hattat Halid-i Erzurûmî hat levhası alanlar, hattat Halid-i Erzurûmî hat levhası alan yerler, Halid-i Erzurûmî hat levhası alım satım, Halid-i Erzurûmî hat levhası alan antikacılar, hattat Halid-i Erzurûmî hat levhası fiyatları, Halid-i Erzurûmî hat levhası müzayede, Halid-i Erzurûmî hat levhası alıcıları, Halid-i Erzurûmî hat levhası koleksiyoncuları, hattat Halid-i Erzurûmî hat levhası satın alanlar, Halid-i Erzurûmî hat levhasını nasıl satabilirim?, Halid-i Erzurûmî hat levhası satın alan galeriler, hattat Halid-i Erzurûmî hat levhası fiyatları, Halid-i Erzurûmî hat levhaları.