Hürriyet İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Hürriyet Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Hürriyet ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Hürriyet ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Hürriyet olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Hürriyet) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Hürriyet kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Hürriyet ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Hürriyet bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Hürriyet 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Hürriyet eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Hürriyet gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Hürriyet arapça efemera alanlar, Hürriyet internetten kitap satmak istiyorum, Hürriyet Osmanlıca dergi alanlar, Hürriyet satılık ikinci el kitap ilanları, Hürriyet eski kitap alan yerler, Hürriyet şiir kitapları alanlar, Hürriyet ibranice kitap alanlar, Hürriyet osmanlıca ferman alanlar, Hürriyet arapça evrak alanlar, Hürriyet roman kitapları, Hürriyet polisiye romanlar kitapları, Hürriyet eleştiri kitapları alan yerler, Hürriyet kitap alımı, Hürriyet eski yeni dergi alanlar, Hürriyet antika kitap alanlar, Hürriyet yeni kitap alanlar, Hürriyet eski kitap alan.

Hürriyet masal kitapları alan yerler, Hürriyet oyun kitapları, Hürriyet en iyi kitap sitesi hangisi, Hürriyet toptan kitap alanlar, Hürriyet destanlar kitapları, Hürriyet ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Hürriyet dergi gazete roman alanlar, Hürriyet kadın kitapları, Hürriyet ektup kitapları, Hürriyet kültür sanat kitapları alanlar, Hürriyet sahibinden kitap alanlar, Hürriyet el yazma kuran alanlar, Hürriyet resim kitabı alanlar, Hürriyet kitap alan yerler, Hürriyet mezhep kitapları, Hürriyet hikaye kitabı alanlar, Hürriyet antika kitap alan yerler, Hürriyet aşk kitapları, Hürriyet ikinci el kitap fuarları, Hürriyet parapsikoloji kitapları.

Hürriyet kitap satmak istiyorum, Hürriyet astroloji kitapları alan yerler, Hürriyet tarikatlar kitapları alan yerler, Hürriyet macera kitapları, Hürriyet mimari kitap alanlar, Hürriyet günlük kitapları, Hürriyet eski roman alanlar, Hürriyet eski dergi alanlar, Hürriyet spor kitapları, Hürriyet türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Hürriyet eski osmanlı kitap alanlar, Hürriyet eğlence kitapları, Hürriyet efsaneler kitapları, Hürriyet edebiyat kitapları, Hürriyet iletişim-medya kitapları, Hürriyet sahaflar, Hürriyet gençlik kitapları, Hürriyet kılavuz kitap, Hürriyet kitap pazarları, Hürriyet söyleşi kitapları alan yerler, Hürriyet Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Hürriyet rüya tabirleri kitapları, Hürriyet hikaye (öykü) kitapları, Hürriyet sahaflara kitap satmak, Hürriyet insan ve toplum kitapları, Hürriyet ikinci el kitap fiyatları, Hürriyet tarih kitabı alanlar, Hürriyet kuram kitapları, Hürriyet spiritüalizm kitapları, Hürriyet ikinci el müzik kitapları, Hürriyet ansiklopedi kitapları, Hürriyet farsça kitap alanlar, Hürriyet Osmanlıca efemera alanlar, Hürriyet osmanlıca harita alanlar, Hürriyet toplu kitap alanlar, Hürriyet eski kartpostal alanlar, Hürriyet gezi kitapları, Hürriyet internetten kitap satışı yapan siteler, Hürriyet çocuk kitapları.

Hürriyet antika kitap alan, Hürriyet çizgi roman alanlar, Hürriyet inceleme kitapları, Hürriyet eski kitap alanlar, Hürriyet 2. el kitaplarınız alınır, Hürriyet eski tarihi kitap alanlar, Hürriyet arapça dergi alanlar, Hürriyet kilo ile kitap satışı, Hürriyet 2.el kitap fuarları, Hürriyet kitap alıcıları, Hürriyet araştırma kitapları, Hürriyet araştırma kitapları alanlar, Hürriyet 2. el kitapların piyasa fiyatları, Hürriyet tasavvuf kitapları.

Hürriyet osmanlı kitap alanlar, Hürriyet eski kitap mezatları, Hürriyet eski çizgi roman alanlar, Hürriyet mizah kitapları, Hürriyet sahaflar kitapları ne kadara alır, Hürriyet ikinci el yabancı kitap alan yerler, Hürriyet eski kitapları alan yerler, Hürriyet 2. el kitap alım satımı, Hürriyet ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Hürriyet kitapçı dükkanları, Hürriyet 2.el kitap satmak istiyorum, Hürriyet politika kitapları alan yerler, Hürriyet sinema kitapları, Hürriyet Rusça kitap alanlar, Hürriyet sanat kitapları alanlar, Hürriyet ikinci el kitap toptancıları, Hürriyet müzik kitabı alanlar, Hürriyet arapça belge alanlar, Hürriyet dini kitap alanlar, Hürriyet tiyatro kitapları, Hürriyet ikinci el kitap alan sahaflar.

Hürriyet dünya klasikleri kitapları, Hürriyet hikaye kitabı alan yerler, Hürriyet sanat kitabı alanlar, Hürriyet eski kitap alıcısı, Hürriyet ikinci el kitap kaça satılır, Hürriyet el yazma kitap alanlar, Hürriyet fantastik kitaplar, Hürriyet ikinci el kitap alan yerler, Hürriyet tarihi kitap alanlar, Hürriyet arapça kitap alanlar, Hürriyet kitap mezatları, Hürriyet kitap kırtasiye, Hürriyet sosyoloji kitapları, Hürriyet 2. el kitap alanlar, Hürriyet tarihi eser kitap alanlar, Hürriyet eski kitap fuarları, Hürriyet ingilizce kitap alanlar, Hürriyet kullanılmış kitap alanlar.

Hürriyet Osmanlıca belge alanlar, Hürriyet ikinci el kitapları ne kadara satılır, Hürriyet İtalyanca kitap alanlar, Hürriyet kitap satma siteleri, Hürriyet katolog kitabı alanlar, Hürriyet eski evrak alanlar, Hürriyet prestij kitap alanlar, Hürriyet ansiklopedi ve setleri alanlar, Hürriyet ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Hürriyet eski kitap alım satım, Hürriyet röportaj kitapları, Hürriyet osmanlıca berat alanlar, Hürriyet nadir kitap alanlar, Hürriyet kitapçılar, Hürriyet tarih kitapları, Hürriyet evdeki kitapları satmak, Hürriyet moda kitapları, Hürriyet ikinci el şiir kitapları alan yerler, Hürriyet osmanlıca kitap alanlar, Hürriyet eski kitapçı, Hürriyet toplu kitap satışı, Hürriyet gerilim kitapları.

Hürriyet aksiyon kitapları, Hürriyet Osmanlıca evrak alanlar, Hürriyet dini (islam) kitapları, Hürriyet kişisel gelişim kitapları, Hürriyet efemera alanlar, Hürriyet kitapçı çarşısı, Hürriyet sahaflar çarşısı, Hürriyet almanca kitap alanlar, Hürriyet çizgi-roman kitapları, ikinci el Hürriyet imzalı kitap alanlar, Hürriyet ikinci el roman alanlar, Hürriyet eski resim alanlar, Hürriyet felsefe kitapları, Hürriyet kitap fuarları, Hürriyet antika kitap alım satım, Hürriyet 2.el kitap alan yerler, Hürriyet antika kitap alıcıları, Hürriyet toplu kitap alan yerler, Hürriyet halk edebiyatı kitapları, Hürriyet bilim-kurgu kitapları, Hürriyet anı kitapları, Hürriyet hobi kitapları, Hürriyet senaryo kitapları, Hürriyet polisiye kitapları, Hürriyet tarihi kitap alan yerler.

Hürriyet ikinci el kitap alanlar, Hürriyet eski dergi alan yerler, Hürriyet ikinci ek kitap alan yerler, Hürriyet eski osmanlıca kitap alanlar, Hürriyet sanat kitapları, Hürriyet eski harita alanlar, Hürriyet fal kitapları, Hürriyet korku kitapları, Hürriyet ikinci el kitap, Hürriyet mitolojiler kitapları, Hürriyet düşünce kitapları, Hürriyet kitap alan sahaflar, Hürriyet gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Hürriyet genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Hürriyet eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.