İbn Mukle

Hattat İbn Mukle: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İbn Mukle, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İbn Mukle bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İbn Mukle hat yazısı var ise ve bu hattat İbn Mukle hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İbn Mukle hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İbn Mukle hat yazısı ve İbn Mukle hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İbn Mukle hat yazısı, İbn Mukle hat yazısı alanlar, İbn Mukle hat yazısı alan yerler, İbn Mukle hat yazısı alım satım, İbn Mukle hat yazısı alan antikacılar, İbn Mukle hat yazısı fiyatları, İbn Mukle hat yazısı müzayede, İbn Mukle hat yazısı alıcıları, İbn Mukle hat yazısı koleksiyoncuları, İbn Mukle hat yazısı satın alanlar, İbn Mukle hat yazısını nasıl satabilirim?, İbn Mukle hat yazısı satın alan galeriler, İbn Mukle hat yazısı fiyatları, İbn Mukle hat yazıları, İbn Mukle eserleri.

İbn Mukle hat levhası, hattat İbn Mukle hat levhası alanlar, hattat İbn Mukle hat levhası alan yerler, İbn Mukle hat levhası alım satım, İbn Mukle hat levhası alan antikacılar, hattat İbn Mukle hat levhası fiyatları, İbn Mukle hat levhası müzayede, İbn Mukle hat levhası alıcıları, İbn Mukle hat levhası koleksiyoncuları, hattat İbn Mukle hat levhası satın alanlar, İbn Mukle hat levhasını nasıl satabilirim?, İbn Mukle hat levhası satın alan galeriler, hattat İbn Mukle hat levhası fiyatları, İbn Mukle hat levhaları.