İbrahim Afif

Hattat İbrahim Afif: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İbrahim Afif, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İbrahim Afif bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İbrahim Afif hat yazısı var ise ve bu hattat İbrahim Afif hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İbrahim Afif hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İbrahim Afif hat yazısı ve İbrahim Afif hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İbrahim Afif hat yazısı, İbrahim Afif hat yazısı alanlar, İbrahim Afif hat yazısı alan yerler, İbrahim Afif hat yazısı alım satım, İbrahim Afif hat yazısı alan antikacılar, İbrahim Afif hat yazısı fiyatları, İbrahim Afif hat yazısı müzayede, İbrahim Afif hat yazısı alıcıları, İbrahim Afif hat yazısı koleksiyoncuları, İbrahim Afif hat yazısı satın alanlar, İbrahim Afif hat yazısını nasıl satabilirim?, İbrahim Afif hat yazısı satın alan galeriler, İbrahim Afif hat yazısı fiyatları, İbrahim Afif hat yazıları, İbrahim Afif eserleri.

İbrahim Afif hat levhası, hattat İbrahim Afif hat levhası alanlar, hattat İbrahim Afif hat levhası alan yerler, İbrahim Afif hat levhası alım satım, İbrahim Afif hat levhası alan antikacılar, hattat İbrahim Afif hat levhası fiyatları, İbrahim Afif hat levhası müzayede, İbrahim Afif hat levhası alıcıları, İbrahim Afif hat levhası koleksiyoncuları, hattat İbrahim Afif hat levhası satın alanlar, İbrahim Afif hat levhasını nasıl satabilirim?, İbrahim Afif hat levhası satın alan galeriler, hattat İbrahim Afif hat levhası fiyatları, İbrahim Afif hat levhaları.