İbrahim Kürtzade

Hattat İbrahim Kürtzade: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İbrahim Kürtzade, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İbrahim Kürtzade bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İbrahim Kürtzade hat yazısı var ise ve bu hattat İbrahim Kürtzade hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İbrahim Kürtzade hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İbrahim Kürtzade hat yazısı ve İbrahim Kürtzade hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İbrahim Kürtzade hat yazısı, İbrahim Kürtzade hat yazısı alanlar, İbrahim Kürtzade hat yazısı alan yerler, İbrahim Kürtzade hat yazısı alım satım, İbrahim Kürtzade hat yazısı alan antikacılar, İbrahim Kürtzade hat yazısı fiyatları, İbrahim Kürtzade hat yazısı müzayede, İbrahim Kürtzade hat yazısı alıcıları, İbrahim Kürtzade hat yazısı koleksiyoncuları, İbrahim Kürtzade hat yazısı satın alanlar, İbrahim Kürtzade hat yazısını nasıl satabilirim?, İbrahim Kürtzade hat yazısı satın alan galeriler, İbrahim Kürtzade hat yazısı fiyatları, İbrahim Kürtzade hat yazıları, İbrahim Kürtzade eserleri.

İbrahim Kürtzade hat levhası, hattat İbrahim Kürtzade hat levhası alanlar, hattat İbrahim Kürtzade hat levhası alan yerler, İbrahim Kürtzade hat levhası alım satım, İbrahim Kürtzade hat levhası alan antikacılar, hattat İbrahim Kürtzade hat levhası fiyatları, İbrahim Kürtzade hat levhası müzayede, İbrahim Kürtzade hat levhası alıcıları, İbrahim Kürtzade hat levhası koleksiyoncuları, hattat İbrahim Kürtzade hat levhası satın alanlar, İbrahim Kürtzade hat levhasını nasıl satabilirim?, İbrahim Kürtzade hat levhası satın alan galeriler, hattat İbrahim Kürtzade hat levhası fiyatları, İbrahim Kürtzade hat levhaları.