İkitelli İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

İkitelli Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan İkitelli ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul İkitelli ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler İkitelli olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (İkitelli) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. İkitelli kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan İkitelli ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

İkitelli bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. İkitelli 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

İkitelli eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı İkitelli gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

İkitelli arapça efemera alanlar, İkitelli internetten kitap satmak istiyorum, İkitelli Osmanlıca dergi alanlar, İkitelli satılık ikinci el kitap ilanları, İkitelli eski kitap alan yerler, İkitelli şiir kitapları alanlar, İkitelli ibranice kitap alanlar, İkitelli osmanlıca ferman alanlar, İkitelli arapça evrak alanlar, İkitelli roman kitapları, İkitelli polisiye romanlar kitapları, İkitelli eleştiri kitapları alan yerler, İkitelli kitap alımı, İkitelli eski yeni dergi alanlar, İkitelli antika kitap alanlar, İkitelli yeni kitap alanlar, İkitelli eski kitap alan.

İkitelli masal kitapları alan yerler, İkitelli oyun kitapları, İkitelli en iyi kitap sitesi hangisi, İkitelli toptan kitap alanlar, İkitelli destanlar kitapları, İkitelli ikinci el siyaset kitapları alan yerler, İkitelli dergi gazete roman alanlar, İkitelli kadın kitapları, İkitelli ektup kitapları, İkitelli kültür sanat kitapları alanlar, İkitelli sahibinden kitap alanlar, İkitelli el yazma kuran alanlar, İkitelli resim kitabı alanlar, İkitelli kitap alan yerler, İkitelli mezhep kitapları, İkitelli hikaye kitabı alanlar, İkitelli antika kitap alan yerler, İkitelli aşk kitapları, İkitelli ikinci el kitap fuarları, İkitelli parapsikoloji kitapları.

İkitelli kitap satmak istiyorum, İkitelli astroloji kitapları alan yerler, İkitelli tarikatlar kitapları alan yerler, İkitelli macera kitapları, İkitelli mimari kitap alanlar, İkitelli günlük kitapları, İkitelli eski roman alanlar, İkitelli eski dergi alanlar, İkitelli spor kitapları, İkitelli türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, İkitelli eski osmanlı kitap alanlar, İkitelli eğlence kitapları, İkitelli efsaneler kitapları, İkitelli edebiyat kitapları, İkitelli iletişim-medya kitapları, İkitelli sahaflar, İkitelli gençlik kitapları, İkitelli kılavuz kitap, İkitelli kitap pazarları, İkitelli söyleşi kitapları alan yerler, İkitelli Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

İkitelli rüya tabirleri kitapları, İkitelli hikaye (öykü) kitapları, İkitelli sahaflara kitap satmak, İkitelli insan ve toplum kitapları, İkitelli ikinci el kitap fiyatları, İkitelli tarih kitabı alanlar, İkitelli kuram kitapları, İkitelli spiritüalizm kitapları, İkitelli ikinci el müzik kitapları, İkitelli ansiklopedi kitapları, İkitelli farsça kitap alanlar, İkitelli Osmanlıca efemera alanlar, İkitelli osmanlıca harita alanlar, İkitelli toplu kitap alanlar, İkitelli eski kartpostal alanlar, İkitelli gezi kitapları, İkitelli internetten kitap satışı yapan siteler, İkitelli çocuk kitapları.

İkitelli antika kitap alan, İkitelli çizgi roman alanlar, İkitelli inceleme kitapları, İkitelli eski kitap alanlar, İkitelli 2. el kitaplarınız alınır, İkitelli eski tarihi kitap alanlar, İkitelli arapça dergi alanlar, İkitelli kilo ile kitap satışı, İkitelli 2.el kitap fuarları, İkitelli kitap alıcıları, İkitelli araştırma kitapları, İkitelli araştırma kitapları alanlar, İkitelli 2. el kitapların piyasa fiyatları, İkitelli tasavvuf kitapları.

İkitelli osmanlı kitap alanlar, İkitelli eski kitap mezatları, İkitelli eski çizgi roman alanlar, İkitelli mizah kitapları, İkitelli sahaflar kitapları ne kadara alır, İkitelli ikinci el yabancı kitap alan yerler, İkitelli eski kitapları alan yerler, İkitelli 2. el kitap alım satımı, İkitelli ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, İkitelli kitapçı dükkanları, İkitelli 2.el kitap satmak istiyorum, İkitelli politika kitapları alan yerler, İkitelli sinema kitapları, İkitelli Rusça kitap alanlar, İkitelli sanat kitapları alanlar, İkitelli ikinci el kitap toptancıları, İkitelli müzik kitabı alanlar, İkitelli arapça belge alanlar, İkitelli dini kitap alanlar, İkitelli tiyatro kitapları, İkitelli ikinci el kitap alan sahaflar.

İkitelli dünya klasikleri kitapları, İkitelli hikaye kitabı alan yerler, İkitelli sanat kitabı alanlar, İkitelli eski kitap alıcısı, İkitelli ikinci el kitap kaça satılır, İkitelli el yazma kitap alanlar, İkitelli fantastik kitaplar, İkitelli ikinci el kitap alan yerler, İkitelli tarihi kitap alanlar, İkitelli arapça kitap alanlar, İkitelli kitap mezatları, İkitelli kitap kırtasiye, İkitelli sosyoloji kitapları, İkitelli 2. el kitap alanlar, İkitelli tarihi eser kitap alanlar, İkitelli eski kitap fuarları, İkitelli ingilizce kitap alanlar, İkitelli kullanılmış kitap alanlar.

İkitelli Osmanlıca belge alanlar, İkitelli ikinci el kitapları ne kadara satılır, İkitelli İtalyanca kitap alanlar, İkitelli kitap satma siteleri, İkitelli katolog kitabı alanlar, İkitelli eski evrak alanlar, İkitelli prestij kitap alanlar, İkitelli ansiklopedi ve setleri alanlar, İkitelli ikinci el edebiyat kitabı alanlar, İkitelli eski kitap alım satım, İkitelli röportaj kitapları, İkitelli osmanlıca berat alanlar, İkitelli nadir kitap alanlar, İkitelli kitapçılar, İkitelli tarih kitapları, İkitelli evdeki kitapları satmak, İkitelli moda kitapları, İkitelli ikinci el şiir kitapları alan yerler, İkitelli osmanlıca kitap alanlar, İkitelli eski kitapçı, İkitelli toplu kitap satışı, İkitelli gerilim kitapları.

İkitelli aksiyon kitapları, İkitelli Osmanlıca evrak alanlar, İkitelli dini (islam) kitapları, İkitelli kişisel gelişim kitapları, İkitelli efemera alanlar, İkitelli kitapçı çarşısı, İkitelli sahaflar çarşısı, İkitelli almanca kitap alanlar, İkitelli çizgi-roman kitapları, ikinci el İkitelli imzalı kitap alanlar, İkitelli ikinci el roman alanlar, İkitelli eski resim alanlar, İkitelli felsefe kitapları, İkitelli kitap fuarları, İkitelli antika kitap alım satım, İkitelli 2.el kitap alan yerler, İkitelli antika kitap alıcıları, İkitelli toplu kitap alan yerler, İkitelli halk edebiyatı kitapları, İkitelli bilim-kurgu kitapları, İkitelli anı kitapları, İkitelli hobi kitapları, İkitelli senaryo kitapları, İkitelli polisiye kitapları, İkitelli tarihi kitap alan yerler.

İkitelli ikinci el kitap alanlar, İkitelli eski dergi alan yerler, İkitelli ikinci ek kitap alan yerler, İkitelli eski osmanlıca kitap alanlar, İkitelli sanat kitapları, İkitelli eski harita alanlar, İkitelli fal kitapları, İkitelli korku kitapları, İkitelli ikinci el kitap, İkitelli mitolojiler kitapları, İkitelli düşünce kitapları, İkitelli kitap alan sahaflar, İkitelli gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı İkitelli genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber İkitelli eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.