İlhan Özkeçeci

Hattat İlhan Özkeçeci: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İlhan Özkeçeci, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İlhan Özkeçeci bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İlhan Özkeçeci hat yazısı var ise ve bu hattat İlhan Özkeçeci hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İlhan Özkeçeci hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İlhan Özkeçeci hat yazısı ve İlhan Özkeçeci hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İlhan Özkeçeci hat yazısı, İlhan Özkeçeci hat yazısı alanlar, İlhan Özkeçeci hat yazısı alan yerler, İlhan Özkeçeci hat yazısı alım satım, İlhan Özkeçeci hat yazısı alan antikacılar, İlhan Özkeçeci hat yazısı fiyatları, İlhan Özkeçeci hat yazısı müzayede, İlhan Özkeçeci hat yazısı alıcıları, İlhan Özkeçeci hat yazısı koleksiyoncuları, İlhan Özkeçeci hat yazısı satın alanlar, İlhan Özkeçeci hat yazısını nasıl satabilirim?, İlhan Özkeçeci hat yazısı satın alan galeriler, İlhan Özkeçeci hat yazısı fiyatları, İlhan Özkeçeci hat yazıları, İlhan Özkeçeci eserleri.

İlhan Özkeçeci hat levhası, hattat İlhan Özkeçeci hat levhası alanlar, hattat İlhan Özkeçeci hat levhası alan yerler, İlhan Özkeçeci hat levhası alım satım, İlhan Özkeçeci hat levhası alan antikacılar, hattat İlhan Özkeçeci hat levhası fiyatları, İlhan Özkeçeci hat levhası müzayede, İlhan Özkeçeci hat levhası alıcıları, İlhan Özkeçeci hat levhası koleksiyoncuları, hattat İlhan Özkeçeci hat levhası satın alanlar, İlhan Özkeçeci hat levhasını nasıl satabilirim?, İlhan Özkeçeci hat levhası satın alan galeriler, hattat İlhan Özkeçeci hat levhası fiyatları, İlhan Özkeçeci hat levhaları.