İmâd

Hattat İmâd: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İmâd, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İmâd bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İmâd hat yazısı var ise ve bu hattat İmâd hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İmâd hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İmâd hat yazısı ve İmâd hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İmâd hat yazısı, İmâd hat yazısı alanlar, İmâd hat yazısı alan yerler, İmâd hat yazısı alım satım, İmâd hat yazısı alan antikacılar, İmâd hat yazısı fiyatları, İmâd hat yazısı müzayede, İmâd hat yazısı alıcıları, İmâd hat yazısı koleksiyoncuları, İmâd hat yazısı satın alanlar, İmâd hat yazısını nasıl satabilirim?, İmâd hat yazısı satın alan galeriler, İmâd hat yazısı fiyatları, İmâd hat yazıları, İmâd eserleri.

İmâd hat levhası, hattat İmâd hat levhası alanlar, hattat İmâd hat levhası alan yerler, İmâd hat levhası alım satım, İmâd hat levhası alan antikacılar, hattat İmâd hat levhası fiyatları, İmâd hat levhası müzayede, İmâd hat levhası alıcıları, İmâd hat levhası koleksiyoncuları, hattat İmâd hat levhası satın alanlar, İmâd hat levhasını nasıl satabilirim?, İmâd hat levhası satın alan galeriler, hattat İmâd hat levhası fiyatları, İmâd hat levhaları.