İsmail Hakkı Altunbezer

Hattat İsmail Hakkı Altunbezer: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İsmail Hakkı Altunbezer, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İsmail Hakkı Altunbezer bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı var ise ve bu hattat İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı ve İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı alanlar, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı alan yerler, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı alım satım, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı alan antikacılar, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı fiyatları, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı müzayede, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı alıcıları, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı koleksiyoncuları, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı satın alanlar, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısını nasıl satabilirim?, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı satın alan galeriler, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazısı fiyatları, İsmail Hakkı Altunbezer hat yazıları, İsmail Hakkı Altunbezer eserleri.

İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası, hattat İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası alanlar, hattat İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası alan yerler, İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası alım satım, İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası alan antikacılar, hattat İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası fiyatları, İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası müzayede, İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası alıcıları, İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası koleksiyoncuları, hattat İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası satın alanlar, İsmail Hakkı Altunbezer hat levhasını nasıl satabilirim?, İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası satın alan galeriler, hattat İsmail Hakkı Altunbezer hat levhası fiyatları, İsmail Hakkı Altunbezer hat levhaları.