İsmail Nefeszade

Hattat İsmail Nefeszade: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İsmail Nefeszade, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İsmail Nefeszade bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İsmail Nefeszade hat yazısı var ise ve bu hattat İsmail Nefeszade hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İsmail Nefeszade hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İsmail Nefeszade hat yazısı ve İsmail Nefeszade hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İsmail Nefeszade hat yazısı, İsmail Nefeszade hat yazısı alanlar, İsmail Nefeszade hat yazısı alan yerler, İsmail Nefeszade hat yazısı alım satım, İsmail Nefeszade hat yazısı alan antikacılar, İsmail Nefeszade hat yazısı fiyatları, İsmail Nefeszade hat yazısı müzayede, İsmail Nefeszade hat yazısı alıcıları, İsmail Nefeszade hat yazısı koleksiyoncuları, İsmail Nefeszade hat yazısı satın alanlar, İsmail Nefeszade hat yazısını nasıl satabilirim?, İsmail Nefeszade hat yazısı satın alan galeriler, İsmail Nefeszade hat yazısı fiyatları, İsmail Nefeszade hat yazıları, İsmail Nefeszade eserleri.

İsmail Nefeszade hat levhası, hattat İsmail Nefeszade hat levhası alanlar, hattat İsmail Nefeszade hat levhası alan yerler, İsmail Nefeszade hat levhası alım satım, İsmail Nefeszade hat levhası alan antikacılar, hattat İsmail Nefeszade hat levhası fiyatları, İsmail Nefeszade hat levhası müzayede, İsmail Nefeszade hat levhası alıcıları, İsmail Nefeszade hat levhası koleksiyoncuları, hattat İsmail Nefeszade hat levhası satın alanlar, İsmail Nefeszade hat levhasını nasıl satabilirim?, İsmail Nefeszade hat levhası satın alan galeriler, hattat İsmail Nefeszade hat levhası fiyatları, İsmail Nefeszade hat levhaları.