İsmail Öztürk

Hattat İsmail Öztürk: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İsmail Öztürk, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İsmail Öztürk bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İsmail Öztürk hat yazısı var ise ve bu hattat İsmail Öztürk hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İsmail Öztürk hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İsmail Öztürk hat yazısı ve İsmail Öztürk hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İsmail Öztürk hat yazısı, İsmail Öztürk hat yazısı alanlar, İsmail Öztürk hat yazısı alan yerler, İsmail Öztürk hat yazısı alım satım, İsmail Öztürk hat yazısı alan antikacılar, İsmail Öztürk hat yazısı fiyatları, İsmail Öztürk hat yazısı müzayede, İsmail Öztürk hat yazısı alıcıları, İsmail Öztürk hat yazısı koleksiyoncuları, İsmail Öztürk hat yazısı satın alanlar, İsmail Öztürk hat yazısını nasıl satabilirim?, İsmail Öztürk hat yazısı satın alan galeriler, İsmail Öztürk hat yazısı fiyatları, İsmail Öztürk hat yazıları, İsmail Öztürk eserleri.

İsmail Öztürk hat levhası, hattat İsmail Öztürk hat levhası alanlar, hattat İsmail Öztürk hat levhası alan yerler, İsmail Öztürk hat levhası alım satım, İsmail Öztürk hat levhası alan antikacılar, hattat İsmail Öztürk hat levhası fiyatları, İsmail Öztürk hat levhası müzayede, İsmail Öztürk hat levhası alıcıları, İsmail Öztürk hat levhası koleksiyoncuları, hattat İsmail Öztürk hat levhası satın alanlar, İsmail Öztürk hat levhasını nasıl satabilirim?, İsmail Öztürk hat levhası satın alan galeriler, hattat İsmail Öztürk hat levhası fiyatları, İsmail Öztürk hat levhaları.