İsmail Zühdi

Hattat İsmail Zühdi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İsmail Zühdi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İsmail Zühdi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İsmail Zühdi hat yazısı var ise ve bu hattat İsmail Zühdi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İsmail Zühdi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İsmail Zühdi hat yazısı ve İsmail Zühdi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İsmail Zühdi hat yazısı, İsmail Zühdi hat yazısı alanlar, İsmail Zühdi hat yazısı alan yerler, İsmail Zühdi hat yazısı alım satım, İsmail Zühdi hat yazısı alan antikacılar, İsmail Zühdi hat yazısı fiyatları, İsmail Zühdi hat yazısı müzayede, İsmail Zühdi hat yazısı alıcıları, İsmail Zühdi hat yazısı koleksiyoncuları, İsmail Zühdi hat yazısı satın alanlar, İsmail Zühdi hat yazısını nasıl satabilirim?, İsmail Zühdi hat yazısı satın alan galeriler, İsmail Zühdi hat yazısı fiyatları, İsmail Zühdi hat yazıları, İsmail Zühdi eserleri.

İsmail Zühdi hat levhası, hattat İsmail Zühdi hat levhası alanlar, hattat İsmail Zühdi hat levhası alan yerler, İsmail Zühdi hat levhası alım satım, İsmail Zühdi hat levhası alan antikacılar, hattat İsmail Zühdi hat levhası fiyatları, İsmail Zühdi hat levhası müzayede, İsmail Zühdi hat levhası alıcıları, İsmail Zühdi hat levhası koleksiyoncuları, hattat İsmail Zühdi hat levhası satın alanlar, İsmail Zühdi hat levhasını nasıl satabilirim?, İsmail Zühdi hat levhası satın alan galeriler, hattat İsmail Zühdi hat levhası fiyatları, İsmail Zühdi hat levhaları.