İstanbul İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

İstanbul Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan İstanbul ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul İstanbul ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler İstanbul olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (İstanbul) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. İstanbul kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan İstanbul ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

İstanbul bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. İstanbul 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

İstanbul eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı İstanbul gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

İstanbul arapça efemera alanlar, İstanbul internetten kitap satmak istiyorum, İstanbul Osmanlıca dergi alanlar, İstanbul satılık ikinci el kitap ilanları, İstanbul eski kitap alan yerler, İstanbul şiir kitapları alanlar, İstanbul ibranice kitap alanlar, İstanbul osmanlıca ferman alanlar, İstanbul arapça evrak alanlar, İstanbul roman kitapları, İstanbul polisiye romanlar kitapları, İstanbul eleştiri kitapları alan yerler, İstanbul kitap alımı, İstanbul eski yeni dergi alanlar, İstanbul antika kitap alanlar, İstanbul yeni kitap alanlar, İstanbul eski kitap alan.

İstanbul masal kitapları alan yerler, İstanbul oyun kitapları, İstanbul en iyi kitap sitesi hangisi, İstanbul toptan kitap alanlar, İstanbul destanlar kitapları, İstanbul ikinci el siyaset kitapları alan yerler, İstanbul dergi gazete roman alanlar, İstanbul kadın kitapları, İstanbul ektup kitapları, İstanbul kültür sanat kitapları alanlar, İstanbul sahibinden kitap alanlar, İstanbul el yazma kuran alanlar, İstanbul resim kitabı alanlar, İstanbul kitap alan yerler, İstanbul mezhep kitapları, İstanbul hikaye kitabı alanlar, İstanbul antika kitap alan yerler, İstanbul aşk kitapları, İstanbul ikinci el kitap fuarları, İstanbul parapsikoloji kitapları.

İstanbul kitap satmak istiyorum, İstanbul astroloji kitapları alan yerler, İstanbul tarikatlar kitapları alan yerler, İstanbul macera kitapları, İstanbul mimari kitap alanlar, İstanbul günlük kitapları, İstanbul eski roman alanlar, İstanbul eski dergi alanlar, İstanbul spor kitapları, İstanbul türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, İstanbul eski osmanlı kitap alanlar, İstanbul eğlence kitapları, İstanbul efsaneler kitapları, İstanbul edebiyat kitapları, İstanbul iletişim-medya kitapları, İstanbul sahaflar, İstanbul gençlik kitapları, İstanbul kılavuz kitap, İstanbul kitap pazarları, İstanbul söyleşi kitapları alan yerler, İstanbul Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

İstanbul rüya tabirleri kitapları, İstanbul hikaye (öykü) kitapları, İstanbul sahaflara kitap satmak, İstanbul insan ve toplum kitapları, İstanbul ikinci el kitap fiyatları, İstanbul tarih kitabı alanlar, İstanbul kuram kitapları, İstanbul spiritüalizm kitapları, İstanbul ikinci el müzik kitapları, İstanbul ansiklopedi kitapları, İstanbul farsça kitap alanlar, İstanbul Osmanlıca efemera alanlar, İstanbul osmanlıca harita alanlar, İstanbul toplu kitap alanlar, İstanbul eski kartpostal alanlar, İstanbul gezi kitapları, İstanbul internetten kitap satışı yapan siteler, İstanbul çocuk kitapları.

İstanbul antika kitap alan, İstanbul çizgi roman alanlar, İstanbul inceleme kitapları, İstanbul eski kitap alanlar, İstanbul 2. el kitaplarınız alınır, İstanbul eski tarihi kitap alanlar, İstanbul arapça dergi alanlar, İstanbul kilo ile kitap satışı, İstanbul 2.el kitap fuarları, İstanbul kitap alıcıları, İstanbul araştırma kitapları, İstanbul araştırma kitapları alanlar, İstanbul 2. el kitapların piyasa fiyatları, İstanbul tasavvuf kitapları.

İstanbul osmanlı kitap alanlar, İstanbul eski kitap mezatları, İstanbul eski çizgi roman alanlar, İstanbul mizah kitapları, İstanbul sahaflar kitapları ne kadara alır, İstanbul ikinci el yabancı kitap alan yerler, İstanbul eski kitapları alan yerler, İstanbul 2. el kitap alım satımı, İstanbul ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, İstanbul kitapçı dükkanları, İstanbul 2.el kitap satmak istiyorum, İstanbul politika kitapları alan yerler, İstanbul sinema kitapları, İstanbul Rusça kitap alanlar, İstanbul sanat kitapları alanlar, İstanbul ikinci el kitap toptancıları, İstanbul müzik kitabı alanlar, İstanbul arapça belge alanlar, İstanbul dini kitap alanlar, İstanbul tiyatro kitapları, İstanbul ikinci el kitap alan sahaflar.

İstanbul dünya klasikleri kitapları, İstanbul hikaye kitabı alan yerler, İstanbul sanat kitabı alanlar, İstanbul eski kitap alıcısı, İstanbul ikinci el kitap kaça satılır, İstanbul el yazma kitap alanlar, İstanbul fantastik kitaplar, İstanbul ikinci el kitap alan yerler, İstanbul tarihi kitap alanlar, İstanbul arapça kitap alanlar, İstanbul kitap mezatları, İstanbul kitap kırtasiye, İstanbul sosyoloji kitapları, İstanbul 2. el kitap alanlar, İstanbul tarihi eser kitap alanlar, İstanbul eski kitap fuarları, İstanbul ingilizce kitap alanlar, İstanbul kullanılmış kitap alanlar.

İstanbul Osmanlıca belge alanlar, İstanbul ikinci el kitapları ne kadara satılır, İstanbul İtalyanca kitap alanlar, İstanbul kitap satma siteleri, İstanbul katolog kitabı alanlar, İstanbul eski evrak alanlar, İstanbul prestij kitap alanlar, İstanbul ansiklopedi ve setleri alanlar, İstanbul ikinci el edebiyat kitabı alanlar, İstanbul eski kitap alım satım, İstanbul röportaj kitapları, İstanbul osmanlıca berat alanlar, İstanbul nadir kitap alanlar, İstanbul kitapçılar, İstanbul tarih kitapları, İstanbul evdeki kitapları satmak, İstanbul moda kitapları, İstanbul ikinci el şiir kitapları alan yerler, İstanbul osmanlıca kitap alanlar, İstanbul eski kitapçı, İstanbul toplu kitap satışı, İstanbul gerilim kitapları.

İstanbul aksiyon kitapları, İstanbul Osmanlıca evrak alanlar, İstanbul dini (islam) kitapları, İstanbul kişisel gelişim kitapları, İstanbul efemera alanlar, İstanbul kitapçı çarşısı, İstanbul sahaflar çarşısı, İstanbul almanca kitap alanlar, İstanbul çizgi-roman kitapları, ikinci el İstanbul imzalı kitap alanlar, İstanbul ikinci el roman alanlar, İstanbul eski resim alanlar, İstanbul felsefe kitapları, İstanbul kitap fuarları, İstanbul antika kitap alım satım, İstanbul 2.el kitap alan yerler, İstanbul antika kitap alıcıları, İstanbul toplu kitap alan yerler, İstanbul halk edebiyatı kitapları, İstanbul bilim-kurgu kitapları, İstanbul anı kitapları, İstanbul hobi kitapları, İstanbul senaryo kitapları, İstanbul polisiye kitapları, İstanbul tarihi kitap alan yerler.

İstanbul ikinci el kitap alanlar, İstanbul eski dergi alan yerler, İstanbul ikinci ek kitap alan yerler, İstanbul eski osmanlıca kitap alanlar, İstanbul sanat kitapları, İstanbul eski harita alanlar, İstanbul fal kitapları, İstanbul korku kitapları, İstanbul ikinci el kitap, İstanbul mitolojiler kitapları, İstanbul düşünce kitapları, İstanbul kitap alan sahaflar, İstanbul gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı İstanbul genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber İstanbul eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.