İstiklal İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

İstiklal Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan İstiklal ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul İstiklal ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler İstiklal olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (İstiklal) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. İstiklal kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan İstiklal ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

İstiklal bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. İstiklal 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

İstiklal eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı İstiklal gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

İstiklal arapça efemera alanlar, İstiklal internetten kitap satmak istiyorum, İstiklal Osmanlıca dergi alanlar, İstiklal satılık ikinci el kitap ilanları, İstiklal eski kitap alan yerler, İstiklal şiir kitapları alanlar, İstiklal ibranice kitap alanlar, İstiklal osmanlıca ferman alanlar, İstiklal arapça evrak alanlar, İstiklal roman kitapları, İstiklal polisiye romanlar kitapları, İstiklal eleştiri kitapları alan yerler, İstiklal kitap alımı, İstiklal eski yeni dergi alanlar, İstiklal antika kitap alanlar, İstiklal yeni kitap alanlar, İstiklal eski kitap alan.

İstiklal masal kitapları alan yerler, İstiklal oyun kitapları, İstiklal en iyi kitap sitesi hangisi, İstiklal toptan kitap alanlar, İstiklal destanlar kitapları, İstiklal ikinci el siyaset kitapları alan yerler, İstiklal dergi gazete roman alanlar, İstiklal kadın kitapları, İstiklal ektup kitapları, İstiklal kültür sanat kitapları alanlar, İstiklal sahibinden kitap alanlar, İstiklal el yazma kuran alanlar, İstiklal resim kitabı alanlar, İstiklal kitap alan yerler, İstiklal mezhep kitapları, İstiklal hikaye kitabı alanlar, İstiklal antika kitap alan yerler, İstiklal aşk kitapları, İstiklal ikinci el kitap fuarları, İstiklal parapsikoloji kitapları.

İstiklal kitap satmak istiyorum, İstiklal astroloji kitapları alan yerler, İstiklal tarikatlar kitapları alan yerler, İstiklal macera kitapları, İstiklal mimari kitap alanlar, İstiklal günlük kitapları, İstiklal eski roman alanlar, İstiklal eski dergi alanlar, İstiklal spor kitapları, İstiklal türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, İstiklal eski osmanlı kitap alanlar, İstiklal eğlence kitapları, İstiklal efsaneler kitapları, İstiklal edebiyat kitapları, İstiklal iletişim-medya kitapları, İstiklal sahaflar, İstiklal gençlik kitapları, İstiklal kılavuz kitap, İstiklal kitap pazarları, İstiklal söyleşi kitapları alan yerler, İstiklal Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

İstiklal rüya tabirleri kitapları, İstiklal hikaye (öykü) kitapları, İstiklal sahaflara kitap satmak, İstiklal insan ve toplum kitapları, İstiklal ikinci el kitap fiyatları, İstiklal tarih kitabı alanlar, İstiklal kuram kitapları, İstiklal spiritüalizm kitapları, İstiklal ikinci el müzik kitapları, İstiklal ansiklopedi kitapları, İstiklal farsça kitap alanlar, İstiklal Osmanlıca efemera alanlar, İstiklal osmanlıca harita alanlar, İstiklal toplu kitap alanlar, İstiklal eski kartpostal alanlar, İstiklal gezi kitapları, İstiklal internetten kitap satışı yapan siteler, İstiklal çocuk kitapları.

İstiklal antika kitap alan, İstiklal çizgi roman alanlar, İstiklal inceleme kitapları, İstiklal eski kitap alanlar, İstiklal 2. el kitaplarınız alınır, İstiklal eski tarihi kitap alanlar, İstiklal arapça dergi alanlar, İstiklal kilo ile kitap satışı, İstiklal 2.el kitap fuarları, İstiklal kitap alıcıları, İstiklal araştırma kitapları, İstiklal araştırma kitapları alanlar, İstiklal 2. el kitapların piyasa fiyatları, İstiklal tasavvuf kitapları.

İstiklal osmanlı kitap alanlar, İstiklal eski kitap mezatları, İstiklal eski çizgi roman alanlar, İstiklal mizah kitapları, İstiklal sahaflar kitapları ne kadara alır, İstiklal ikinci el yabancı kitap alan yerler, İstiklal eski kitapları alan yerler, İstiklal 2. el kitap alım satımı, İstiklal ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, İstiklal kitapçı dükkanları, İstiklal 2.el kitap satmak istiyorum, İstiklal politika kitapları alan yerler, İstiklal sinema kitapları, İstiklal Rusça kitap alanlar, İstiklal sanat kitapları alanlar, İstiklal ikinci el kitap toptancıları, İstiklal müzik kitabı alanlar, İstiklal arapça belge alanlar, İstiklal dini kitap alanlar, İstiklal tiyatro kitapları, İstiklal ikinci el kitap alan sahaflar.

İstiklal dünya klasikleri kitapları, İstiklal hikaye kitabı alan yerler, İstiklal sanat kitabı alanlar, İstiklal eski kitap alıcısı, İstiklal ikinci el kitap kaça satılır, İstiklal el yazma kitap alanlar, İstiklal fantastik kitaplar, İstiklal ikinci el kitap alan yerler, İstiklal tarihi kitap alanlar, İstiklal arapça kitap alanlar, İstiklal kitap mezatları, İstiklal kitap kırtasiye, İstiklal sosyoloji kitapları, İstiklal 2. el kitap alanlar, İstiklal tarihi eser kitap alanlar, İstiklal eski kitap fuarları, İstiklal ingilizce kitap alanlar, İstiklal kullanılmış kitap alanlar.

İstiklal Osmanlıca belge alanlar, İstiklal ikinci el kitapları ne kadara satılır, İstiklal İtalyanca kitap alanlar, İstiklal kitap satma siteleri, İstiklal katolog kitabı alanlar, İstiklal eski evrak alanlar, İstiklal prestij kitap alanlar, İstiklal ansiklopedi ve setleri alanlar, İstiklal ikinci el edebiyat kitabı alanlar, İstiklal eski kitap alım satım, İstiklal röportaj kitapları, İstiklal osmanlıca berat alanlar, İstiklal nadir kitap alanlar, İstiklal kitapçılar, İstiklal tarih kitapları, İstiklal evdeki kitapları satmak, İstiklal moda kitapları, İstiklal ikinci el şiir kitapları alan yerler, İstiklal osmanlıca kitap alanlar, İstiklal eski kitapçı, İstiklal toplu kitap satışı, İstiklal gerilim kitapları.

İstiklal aksiyon kitapları, İstiklal Osmanlıca evrak alanlar, İstiklal dini (islam) kitapları, İstiklal kişisel gelişim kitapları, İstiklal efemera alanlar, İstiklal kitapçı çarşısı, İstiklal sahaflar çarşısı, İstiklal almanca kitap alanlar, İstiklal çizgi-roman kitapları, ikinci el İstiklal imzalı kitap alanlar, İstiklal ikinci el roman alanlar, İstiklal eski resim alanlar, İstiklal felsefe kitapları, İstiklal kitap fuarları, İstiklal antika kitap alım satım, İstiklal 2.el kitap alan yerler, İstiklal antika kitap alıcıları, İstiklal toplu kitap alan yerler, İstiklal halk edebiyatı kitapları, İstiklal bilim-kurgu kitapları, İstiklal anı kitapları, İstiklal hobi kitapları, İstiklal senaryo kitapları, İstiklal polisiye kitapları, İstiklal tarihi kitap alan yerler.

İstiklal ikinci el kitap alanlar, İstiklal eski dergi alan yerler, İstiklal ikinci ek kitap alan yerler, İstiklal eski osmanlıca kitap alanlar, İstiklal sanat kitapları, İstiklal eski harita alanlar, İstiklal fal kitapları, İstiklal korku kitapları, İstiklal ikinci el kitap, İstiklal mitolojiler kitapları, İstiklal düşünce kitapları, İstiklal kitap alan sahaflar, İstiklal gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı İstiklal genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber İstiklal eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.