İzzet Elitaş

Hattat İzzet Elitaş: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan İzzet Elitaş, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. İzzet Elitaş bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir İzzet Elitaş hat yazısı var ise ve bu hattat İzzet Elitaş hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. İzzet Elitaş hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü İzzet Elitaş hat yazısı ve İzzet Elitaş hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

İzzet Elitaş hat yazısı, İzzet Elitaş hat yazısı alanlar, İzzet Elitaş hat yazısı alan yerler, İzzet Elitaş hat yazısı alım satım, İzzet Elitaş hat yazısı alan antikacılar, İzzet Elitaş hat yazısı fiyatları, İzzet Elitaş hat yazısı müzayede, İzzet Elitaş hat yazısı alıcıları, İzzet Elitaş hat yazısı koleksiyoncuları, İzzet Elitaş hat yazısı satın alanlar, İzzet Elitaş hat yazısını nasıl satabilirim?, İzzet Elitaş hat yazısı satın alan galeriler, İzzet Elitaş hat yazısı fiyatları, İzzet Elitaş hat yazıları, İzzet Elitaş eserleri.

İzzet Elitaş hat levhası, hattat İzzet Elitaş hat levhası alanlar, hattat İzzet Elitaş hat levhası alan yerler, İzzet Elitaş hat levhası alım satım, İzzet Elitaş hat levhası alan antikacılar, hattat İzzet Elitaş hat levhası fiyatları, İzzet Elitaş hat levhası müzayede, İzzet Elitaş hat levhası alıcıları, İzzet Elitaş hat levhası koleksiyoncuları, hattat İzzet Elitaş hat levhası satın alanlar, İzzet Elitaş hat levhasını nasıl satabilirim?, İzzet Elitaş hat levhası satın alan galeriler, hattat İzzet Elitaş hat levhası fiyatları, İzzet Elitaş hat levhaları.