İzzetpaşa İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

İzzetpaşa Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan İzzetpaşa ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul İzzetpaşa ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler İzzetpaşa olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (İzzetpaşa) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. İzzetpaşa kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan İzzetpaşa ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

İzzetpaşa bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. İzzetpaşa 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

İzzetpaşa eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı İzzetpaşa gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

İzzetpaşa arapça efemera alanlar, İzzetpaşa internetten kitap satmak istiyorum, İzzetpaşa Osmanlıca dergi alanlar, İzzetpaşa satılık ikinci el kitap ilanları, İzzetpaşa eski kitap alan yerler, İzzetpaşa şiir kitapları alanlar, İzzetpaşa ibranice kitap alanlar, İzzetpaşa osmanlıca ferman alanlar, İzzetpaşa arapça evrak alanlar, İzzetpaşa roman kitapları, İzzetpaşa polisiye romanlar kitapları, İzzetpaşa eleştiri kitapları alan yerler, İzzetpaşa kitap alımı, İzzetpaşa eski yeni dergi alanlar, İzzetpaşa antika kitap alanlar, İzzetpaşa yeni kitap alanlar, İzzetpaşa eski kitap alan.

İzzetpaşa masal kitapları alan yerler, İzzetpaşa oyun kitapları, İzzetpaşa en iyi kitap sitesi hangisi, İzzetpaşa toptan kitap alanlar, İzzetpaşa destanlar kitapları, İzzetpaşa ikinci el siyaset kitapları alan yerler, İzzetpaşa dergi gazete roman alanlar, İzzetpaşa kadın kitapları, İzzetpaşa ektup kitapları, İzzetpaşa kültür sanat kitapları alanlar, İzzetpaşa sahibinden kitap alanlar, İzzetpaşa el yazma kuran alanlar, İzzetpaşa resim kitabı alanlar, İzzetpaşa kitap alan yerler, İzzetpaşa mezhep kitapları, İzzetpaşa hikaye kitabı alanlar, İzzetpaşa antika kitap alan yerler, İzzetpaşa aşk kitapları, İzzetpaşa ikinci el kitap fuarları, İzzetpaşa parapsikoloji kitapları.

İzzetpaşa kitap satmak istiyorum, İzzetpaşa astroloji kitapları alan yerler, İzzetpaşa tarikatlar kitapları alan yerler, İzzetpaşa macera kitapları, İzzetpaşa mimari kitap alanlar, İzzetpaşa günlük kitapları, İzzetpaşa eski roman alanlar, İzzetpaşa eski dergi alanlar, İzzetpaşa spor kitapları, İzzetpaşa türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, İzzetpaşa eski osmanlı kitap alanlar, İzzetpaşa eğlence kitapları, İzzetpaşa efsaneler kitapları, İzzetpaşa edebiyat kitapları, İzzetpaşa iletişim-medya kitapları, İzzetpaşa sahaflar, İzzetpaşa gençlik kitapları, İzzetpaşa kılavuz kitap, İzzetpaşa kitap pazarları, İzzetpaşa söyleşi kitapları alan yerler, İzzetpaşa Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

İzzetpaşa rüya tabirleri kitapları, İzzetpaşa hikaye (öykü) kitapları, İzzetpaşa sahaflara kitap satmak, İzzetpaşa insan ve toplum kitapları, İzzetpaşa ikinci el kitap fiyatları, İzzetpaşa tarih kitabı alanlar, İzzetpaşa kuram kitapları, İzzetpaşa spiritüalizm kitapları, İzzetpaşa ikinci el müzik kitapları, İzzetpaşa ansiklopedi kitapları, İzzetpaşa farsça kitap alanlar, İzzetpaşa Osmanlıca efemera alanlar, İzzetpaşa osmanlıca harita alanlar, İzzetpaşa toplu kitap alanlar, İzzetpaşa eski kartpostal alanlar, İzzetpaşa gezi kitapları, İzzetpaşa internetten kitap satışı yapan siteler, İzzetpaşa çocuk kitapları.

İzzetpaşa antika kitap alan, İzzetpaşa çizgi roman alanlar, İzzetpaşa inceleme kitapları, İzzetpaşa eski kitap alanlar, İzzetpaşa 2. el kitaplarınız alınır, İzzetpaşa eski tarihi kitap alanlar, İzzetpaşa arapça dergi alanlar, İzzetpaşa kilo ile kitap satışı, İzzetpaşa 2.el kitap fuarları, İzzetpaşa kitap alıcıları, İzzetpaşa araştırma kitapları, İzzetpaşa araştırma kitapları alanlar, İzzetpaşa 2. el kitapların piyasa fiyatları, İzzetpaşa tasavvuf kitapları.

İzzetpaşa osmanlı kitap alanlar, İzzetpaşa eski kitap mezatları, İzzetpaşa eski çizgi roman alanlar, İzzetpaşa mizah kitapları, İzzetpaşa sahaflar kitapları ne kadara alır, İzzetpaşa ikinci el yabancı kitap alan yerler, İzzetpaşa eski kitapları alan yerler, İzzetpaşa 2. el kitap alım satımı, İzzetpaşa ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, İzzetpaşa kitapçı dükkanları, İzzetpaşa 2.el kitap satmak istiyorum, İzzetpaşa politika kitapları alan yerler, İzzetpaşa sinema kitapları, İzzetpaşa Rusça kitap alanlar, İzzetpaşa sanat kitapları alanlar, İzzetpaşa ikinci el kitap toptancıları, İzzetpaşa müzik kitabı alanlar, İzzetpaşa arapça belge alanlar, İzzetpaşa dini kitap alanlar, İzzetpaşa tiyatro kitapları, İzzetpaşa ikinci el kitap alan sahaflar.

İzzetpaşa dünya klasikleri kitapları, İzzetpaşa hikaye kitabı alan yerler, İzzetpaşa sanat kitabı alanlar, İzzetpaşa eski kitap alıcısı, İzzetpaşa ikinci el kitap kaça satılır, İzzetpaşa el yazma kitap alanlar, İzzetpaşa fantastik kitaplar, İzzetpaşa ikinci el kitap alan yerler, İzzetpaşa tarihi kitap alanlar, İzzetpaşa arapça kitap alanlar, İzzetpaşa kitap mezatları, İzzetpaşa kitap kırtasiye, İzzetpaşa sosyoloji kitapları, İzzetpaşa 2. el kitap alanlar, İzzetpaşa tarihi eser kitap alanlar, İzzetpaşa eski kitap fuarları, İzzetpaşa ingilizce kitap alanlar, İzzetpaşa kullanılmış kitap alanlar.

İzzetpaşa Osmanlıca belge alanlar, İzzetpaşa ikinci el kitapları ne kadara satılır, İzzetpaşa İtalyanca kitap alanlar, İzzetpaşa kitap satma siteleri, İzzetpaşa katolog kitabı alanlar, İzzetpaşa eski evrak alanlar, İzzetpaşa prestij kitap alanlar, İzzetpaşa ansiklopedi ve setleri alanlar, İzzetpaşa ikinci el edebiyat kitabı alanlar, İzzetpaşa eski kitap alım satım, İzzetpaşa röportaj kitapları, İzzetpaşa osmanlıca berat alanlar, İzzetpaşa nadir kitap alanlar, İzzetpaşa kitapçılar, İzzetpaşa tarih kitapları, İzzetpaşa evdeki kitapları satmak, İzzetpaşa moda kitapları, İzzetpaşa ikinci el şiir kitapları alan yerler, İzzetpaşa osmanlıca kitap alanlar, İzzetpaşa eski kitapçı, İzzetpaşa toplu kitap satışı, İzzetpaşa gerilim kitapları.

İzzetpaşa aksiyon kitapları, İzzetpaşa Osmanlıca evrak alanlar, İzzetpaşa dini (islam) kitapları, İzzetpaşa kişisel gelişim kitapları, İzzetpaşa efemera alanlar, İzzetpaşa kitapçı çarşısı, İzzetpaşa sahaflar çarşısı, İzzetpaşa almanca kitap alanlar, İzzetpaşa çizgi-roman kitapları, ikinci el İzzetpaşa imzalı kitap alanlar, İzzetpaşa ikinci el roman alanlar, İzzetpaşa eski resim alanlar, İzzetpaşa felsefe kitapları, İzzetpaşa kitap fuarları, İzzetpaşa antika kitap alım satım, İzzetpaşa 2.el kitap alan yerler, İzzetpaşa antika kitap alıcıları, İzzetpaşa toplu kitap alan yerler, İzzetpaşa halk edebiyatı kitapları, İzzetpaşa bilim-kurgu kitapları, İzzetpaşa anı kitapları, İzzetpaşa hobi kitapları, İzzetpaşa senaryo kitapları, İzzetpaşa polisiye kitapları, İzzetpaşa tarihi kitap alan yerler.

İzzetpaşa ikinci el kitap alanlar, İzzetpaşa eski dergi alan yerler, İzzetpaşa ikinci ek kitap alan yerler, İzzetpaşa eski osmanlıca kitap alanlar, İzzetpaşa sanat kitapları, İzzetpaşa eski harita alanlar, İzzetpaşa fal kitapları, İzzetpaşa korku kitapları, İzzetpaşa ikinci el kitap, İzzetpaşa mitolojiler kitapları, İzzetpaşa düşünce kitapları, İzzetpaşa kitap alan sahaflar, İzzetpaşa gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı İzzetpaşa genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber İzzetpaşa eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.