İzzettin İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

İzzettin Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan İzzettin ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul İzzettin ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler İzzettin olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (İzzettin) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. İzzettin kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan İzzettin ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

İzzettin bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. İzzettin 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

İzzettin eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı İzzettin gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

İzzettin arapça efemera alanlar, İzzettin internetten kitap satmak istiyorum, İzzettin Osmanlıca dergi alanlar, İzzettin satılık ikinci el kitap ilanları, İzzettin eski kitap alan yerler, İzzettin şiir kitapları alanlar, İzzettin ibranice kitap alanlar, İzzettin osmanlıca ferman alanlar, İzzettin arapça evrak alanlar, İzzettin roman kitapları, İzzettin polisiye romanlar kitapları, İzzettin eleştiri kitapları alan yerler, İzzettin kitap alımı, İzzettin eski yeni dergi alanlar, İzzettin antika kitap alanlar, İzzettin yeni kitap alanlar, İzzettin eski kitap alan.

İzzettin masal kitapları alan yerler, İzzettin oyun kitapları, İzzettin en iyi kitap sitesi hangisi, İzzettin toptan kitap alanlar, İzzettin destanlar kitapları, İzzettin ikinci el siyaset kitapları alan yerler, İzzettin dergi gazete roman alanlar, İzzettin kadın kitapları, İzzettin ektup kitapları, İzzettin kültür sanat kitapları alanlar, İzzettin sahibinden kitap alanlar, İzzettin el yazma kuran alanlar, İzzettin resim kitabı alanlar, İzzettin kitap alan yerler, İzzettin mezhep kitapları, İzzettin hikaye kitabı alanlar, İzzettin antika kitap alan yerler, İzzettin aşk kitapları, İzzettin ikinci el kitap fuarları, İzzettin parapsikoloji kitapları.

İzzettin kitap satmak istiyorum, İzzettin astroloji kitapları alan yerler, İzzettin tarikatlar kitapları alan yerler, İzzettin macera kitapları, İzzettin mimari kitap alanlar, İzzettin günlük kitapları, İzzettin eski roman alanlar, İzzettin eski dergi alanlar, İzzettin spor kitapları, İzzettin türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, İzzettin eski osmanlı kitap alanlar, İzzettin eğlence kitapları, İzzettin efsaneler kitapları, İzzettin edebiyat kitapları, İzzettin iletişim-medya kitapları, İzzettin sahaflar, İzzettin gençlik kitapları, İzzettin kılavuz kitap, İzzettin kitap pazarları, İzzettin söyleşi kitapları alan yerler, İzzettin Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

İzzettin rüya tabirleri kitapları, İzzettin hikaye (öykü) kitapları, İzzettin sahaflara kitap satmak, İzzettin insan ve toplum kitapları, İzzettin ikinci el kitap fiyatları, İzzettin tarih kitabı alanlar, İzzettin kuram kitapları, İzzettin spiritüalizm kitapları, İzzettin ikinci el müzik kitapları, İzzettin ansiklopedi kitapları, İzzettin farsça kitap alanlar, İzzettin Osmanlıca efemera alanlar, İzzettin osmanlıca harita alanlar, İzzettin toplu kitap alanlar, İzzettin eski kartpostal alanlar, İzzettin gezi kitapları, İzzettin internetten kitap satışı yapan siteler, İzzettin çocuk kitapları.

İzzettin antika kitap alan, İzzettin çizgi roman alanlar, İzzettin inceleme kitapları, İzzettin eski kitap alanlar, İzzettin 2. el kitaplarınız alınır, İzzettin eski tarihi kitap alanlar, İzzettin arapça dergi alanlar, İzzettin kilo ile kitap satışı, İzzettin 2.el kitap fuarları, İzzettin kitap alıcıları, İzzettin araştırma kitapları, İzzettin araştırma kitapları alanlar, İzzettin 2. el kitapların piyasa fiyatları, İzzettin tasavvuf kitapları.

İzzettin osmanlı kitap alanlar, İzzettin eski kitap mezatları, İzzettin eski çizgi roman alanlar, İzzettin mizah kitapları, İzzettin sahaflar kitapları ne kadara alır, İzzettin ikinci el yabancı kitap alan yerler, İzzettin eski kitapları alan yerler, İzzettin 2. el kitap alım satımı, İzzettin ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, İzzettin kitapçı dükkanları, İzzettin 2.el kitap satmak istiyorum, İzzettin politika kitapları alan yerler, İzzettin sinema kitapları, İzzettin Rusça kitap alanlar, İzzettin sanat kitapları alanlar, İzzettin ikinci el kitap toptancıları, İzzettin müzik kitabı alanlar, İzzettin arapça belge alanlar, İzzettin dini kitap alanlar, İzzettin tiyatro kitapları, İzzettin ikinci el kitap alan sahaflar.

İzzettin dünya klasikleri kitapları, İzzettin hikaye kitabı alan yerler, İzzettin sanat kitabı alanlar, İzzettin eski kitap alıcısı, İzzettin ikinci el kitap kaça satılır, İzzettin el yazma kitap alanlar, İzzettin fantastik kitaplar, İzzettin ikinci el kitap alan yerler, İzzettin tarihi kitap alanlar, İzzettin arapça kitap alanlar, İzzettin kitap mezatları, İzzettin kitap kırtasiye, İzzettin sosyoloji kitapları, İzzettin 2. el kitap alanlar, İzzettin tarihi eser kitap alanlar, İzzettin eski kitap fuarları, İzzettin ingilizce kitap alanlar, İzzettin kullanılmış kitap alanlar.

İzzettin Osmanlıca belge alanlar, İzzettin ikinci el kitapları ne kadara satılır, İzzettin İtalyanca kitap alanlar, İzzettin kitap satma siteleri, İzzettin katolog kitabı alanlar, İzzettin eski evrak alanlar, İzzettin prestij kitap alanlar, İzzettin ansiklopedi ve setleri alanlar, İzzettin ikinci el edebiyat kitabı alanlar, İzzettin eski kitap alım satım, İzzettin röportaj kitapları, İzzettin osmanlıca berat alanlar, İzzettin nadir kitap alanlar, İzzettin kitapçılar, İzzettin tarih kitapları, İzzettin evdeki kitapları satmak, İzzettin moda kitapları, İzzettin ikinci el şiir kitapları alan yerler, İzzettin osmanlıca kitap alanlar, İzzettin eski kitapçı, İzzettin toplu kitap satışı, İzzettin gerilim kitapları.

İzzettin aksiyon kitapları, İzzettin Osmanlıca evrak alanlar, İzzettin dini (islam) kitapları, İzzettin kişisel gelişim kitapları, İzzettin efemera alanlar, İzzettin kitapçı çarşısı, İzzettin sahaflar çarşısı, İzzettin almanca kitap alanlar, İzzettin çizgi-roman kitapları, ikinci el İzzettin imzalı kitap alanlar, İzzettin ikinci el roman alanlar, İzzettin eski resim alanlar, İzzettin felsefe kitapları, İzzettin kitap fuarları, İzzettin antika kitap alım satım, İzzettin 2.el kitap alan yerler, İzzettin antika kitap alıcıları, İzzettin toplu kitap alan yerler, İzzettin halk edebiyatı kitapları, İzzettin bilim-kurgu kitapları, İzzettin anı kitapları, İzzettin hobi kitapları, İzzettin senaryo kitapları, İzzettin polisiye kitapları, İzzettin tarihi kitap alan yerler.

İzzettin ikinci el kitap alanlar, İzzettin eski dergi alan yerler, İzzettin ikinci ek kitap alan yerler, İzzettin eski osmanlıca kitap alanlar, İzzettin sanat kitapları, İzzettin eski harita alanlar, İzzettin fal kitapları, İzzettin korku kitapları, İzzettin ikinci el kitap, İzzettin mitolojiler kitapları, İzzettin düşünce kitapları, İzzettin kitap alan sahaflar, İzzettin gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı İzzettin genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber İzzettin eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.