Kadir Sakoğlu

Hattat Kadir Sakoğlu: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Kadir Sakoğlu, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Kadir Sakoğlu bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Kadir Sakoğlu hat yazısı var ise ve bu hattat Kadir Sakoğlu hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Kadir Sakoğlu hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Kadir Sakoğlu hat yazısı ve Kadir Sakoğlu hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Kadir Sakoğlu hat yazısı, Kadir Sakoğlu hat yazısı alanlar, Kadir Sakoğlu hat yazısı alan yerler, Kadir Sakoğlu hat yazısı alım satım, Kadir Sakoğlu hat yazısı alan antikacılar, Kadir Sakoğlu hat yazısı fiyatları, Kadir Sakoğlu hat yazısı müzayede, Kadir Sakoğlu hat yazısı alıcıları, Kadir Sakoğlu hat yazısı koleksiyoncuları, Kadir Sakoğlu hat yazısı satın alanlar, Kadir Sakoğlu hat yazısını nasıl satabilirim?, Kadir Sakoğlu hat yazısı satın alan galeriler, Kadir Sakoğlu hat yazısı fiyatları, Kadir Sakoğlu hat yazıları, Kadir Sakoğlu eserleri.

Kadir Sakoğlu hat levhası, hattat Kadir Sakoğlu hat levhası alanlar, hattat Kadir Sakoğlu hat levhası alan yerler, Kadir Sakoğlu hat levhası alım satım, Kadir Sakoğlu hat levhası alan antikacılar, hattat Kadir Sakoğlu hat levhası fiyatları, Kadir Sakoğlu hat levhası müzayede, Kadir Sakoğlu hat levhası alıcıları, Kadir Sakoğlu hat levhası koleksiyoncuları, hattat Kadir Sakoğlu hat levhası satın alanlar, Kadir Sakoğlu hat levhasını nasıl satabilirim?, Kadir Sakoğlu hat levhası satın alan galeriler, hattat Kadir Sakoğlu hat levhası fiyatları, Kadir Sakoğlu hat levhaları.