Katip-Kasım İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Katip-Kasım Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Katip-Kasım ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Katip-Kasım ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Katip-Kasım olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Katip-Kasım) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Katip-Kasım kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Katip-Kasım ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Katip-Kasım bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Katip-Kasım 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Katip-Kasım eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Katip-Kasım gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Katip-Kasım arapça efemera alanlar, Katip-Kasım internetten kitap satmak istiyorum, Katip-Kasım Osmanlıca dergi alanlar, Katip-Kasım satılık ikinci el kitap ilanları, Katip-Kasım eski kitap alan yerler, Katip-Kasım şiir kitapları alanlar, Katip-Kasım ibranice kitap alanlar, Katip-Kasım osmanlıca ferman alanlar, Katip-Kasım arapça evrak alanlar, Katip-Kasım roman kitapları, Katip-Kasım polisiye romanlar kitapları, Katip-Kasım eleştiri kitapları alan yerler, Katip-Kasım kitap alımı, Katip-Kasım eski yeni dergi alanlar, Katip-Kasım antika kitap alanlar, Katip-Kasım yeni kitap alanlar, Katip-Kasım eski kitap alan.

Katip-Kasım masal kitapları alan yerler, Katip-Kasım oyun kitapları, Katip-Kasım en iyi kitap sitesi hangisi, Katip-Kasım toptan kitap alanlar, Katip-Kasım destanlar kitapları, Katip-Kasım ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Katip-Kasım dergi gazete roman alanlar, Katip-Kasım kadın kitapları, Katip-Kasım ektup kitapları, Katip-Kasım kültür sanat kitapları alanlar, Katip-Kasım sahibinden kitap alanlar, Katip-Kasım el yazma kuran alanlar, Katip-Kasım resim kitabı alanlar, Katip-Kasım kitap alan yerler, Katip-Kasım mezhep kitapları, Katip-Kasım hikaye kitabı alanlar, Katip-Kasım antika kitap alan yerler, Katip-Kasım aşk kitapları, Katip-Kasım ikinci el kitap fuarları, Katip-Kasım parapsikoloji kitapları.

Katip-Kasım kitap satmak istiyorum, Katip-Kasım astroloji kitapları alan yerler, Katip-Kasım tarikatlar kitapları alan yerler, Katip-Kasım macera kitapları, Katip-Kasım mimari kitap alanlar, Katip-Kasım günlük kitapları, Katip-Kasım eski roman alanlar, Katip-Kasım eski dergi alanlar, Katip-Kasım spor kitapları, Katip-Kasım türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Katip-Kasım eski osmanlı kitap alanlar, Katip-Kasım eğlence kitapları, Katip-Kasım efsaneler kitapları, Katip-Kasım edebiyat kitapları, Katip-Kasım iletişim-medya kitapları, Katip-Kasım sahaflar, Katip-Kasım gençlik kitapları, Katip-Kasım kılavuz kitap, Katip-Kasım kitap pazarları, Katip-Kasım söyleşi kitapları alan yerler, Katip-Kasım Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Katip-Kasım rüya tabirleri kitapları, Katip-Kasım hikaye (öykü) kitapları, Katip-Kasım sahaflara kitap satmak, Katip-Kasım insan ve toplum kitapları, Katip-Kasım ikinci el kitap fiyatları, Katip-Kasım tarih kitabı alanlar, Katip-Kasım kuram kitapları, Katip-Kasım spiritüalizm kitapları, Katip-Kasım ikinci el müzik kitapları, Katip-Kasım ansiklopedi kitapları, Katip-Kasım farsça kitap alanlar, Katip-Kasım Osmanlıca efemera alanlar, Katip-Kasım osmanlıca harita alanlar, Katip-Kasım toplu kitap alanlar, Katip-Kasım eski kartpostal alanlar, Katip-Kasım gezi kitapları, Katip-Kasım internetten kitap satışı yapan siteler, Katip-Kasım çocuk kitapları.

Katip-Kasım antika kitap alan, Katip-Kasım çizgi roman alanlar, Katip-Kasım inceleme kitapları, Katip-Kasım eski kitap alanlar, Katip-Kasım 2. el kitaplarınız alınır, Katip-Kasım eski tarihi kitap alanlar, Katip-Kasım arapça dergi alanlar, Katip-Kasım kilo ile kitap satışı, Katip-Kasım 2.el kitap fuarları, Katip-Kasım kitap alıcıları, Katip-Kasım araştırma kitapları, Katip-Kasım araştırma kitapları alanlar, Katip-Kasım 2. el kitapların piyasa fiyatları, Katip-Kasım tasavvuf kitapları.

Katip-Kasım osmanlı kitap alanlar, Katip-Kasım eski kitap mezatları, Katip-Kasım eski çizgi roman alanlar, Katip-Kasım mizah kitapları, Katip-Kasım sahaflar kitapları ne kadara alır, Katip-Kasım ikinci el yabancı kitap alan yerler, Katip-Kasım eski kitapları alan yerler, Katip-Kasım 2. el kitap alım satımı, Katip-Kasım ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Katip-Kasım kitapçı dükkanları, Katip-Kasım 2.el kitap satmak istiyorum, Katip-Kasım politika kitapları alan yerler, Katip-Kasım sinema kitapları, Katip-Kasım Rusça kitap alanlar, Katip-Kasım sanat kitapları alanlar, Katip-Kasım ikinci el kitap toptancıları, Katip-Kasım müzik kitabı alanlar, Katip-Kasım arapça belge alanlar, Katip-Kasım dini kitap alanlar, Katip-Kasım tiyatro kitapları, Katip-Kasım ikinci el kitap alan sahaflar.

Katip-Kasım dünya klasikleri kitapları, Katip-Kasım hikaye kitabı alan yerler, Katip-Kasım sanat kitabı alanlar, Katip-Kasım eski kitap alıcısı, Katip-Kasım ikinci el kitap kaça satılır, Katip-Kasım el yazma kitap alanlar, Katip-Kasım fantastik kitaplar, Katip-Kasım ikinci el kitap alan yerler, Katip-Kasım tarihi kitap alanlar, Katip-Kasım arapça kitap alanlar, Katip-Kasım kitap mezatları, Katip-Kasım kitap kırtasiye, Katip-Kasım sosyoloji kitapları, Katip-Kasım 2. el kitap alanlar, Katip-Kasım tarihi eser kitap alanlar, Katip-Kasım eski kitap fuarları, Katip-Kasım ingilizce kitap alanlar, Katip-Kasım kullanılmış kitap alanlar.

Katip-Kasım Osmanlıca belge alanlar, Katip-Kasım ikinci el kitapları ne kadara satılır, Katip-Kasım İtalyanca kitap alanlar, Katip-Kasım kitap satma siteleri, Katip-Kasım katolog kitabı alanlar, Katip-Kasım eski evrak alanlar, Katip-Kasım prestij kitap alanlar, Katip-Kasım ansiklopedi ve setleri alanlar, Katip-Kasım ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Katip-Kasım eski kitap alım satım, Katip-Kasım röportaj kitapları, Katip-Kasım osmanlıca berat alanlar, Katip-Kasım nadir kitap alanlar, Katip-Kasım kitapçılar, Katip-Kasım tarih kitapları, Katip-Kasım evdeki kitapları satmak, Katip-Kasım moda kitapları, Katip-Kasım ikinci el şiir kitapları alan yerler, Katip-Kasım osmanlıca kitap alanlar, Katip-Kasım eski kitapçı, Katip-Kasım toplu kitap satışı, Katip-Kasım gerilim kitapları.

Katip-Kasım aksiyon kitapları, Katip-Kasım Osmanlıca evrak alanlar, Katip-Kasım dini (islam) kitapları, Katip-Kasım kişisel gelişim kitapları, Katip-Kasım efemera alanlar, Katip-Kasım kitapçı çarşısı, Katip-Kasım sahaflar çarşısı, Katip-Kasım almanca kitap alanlar, Katip-Kasım çizgi-roman kitapları, ikinci el Katip-Kasım imzalı kitap alanlar, Katip-Kasım ikinci el roman alanlar, Katip-Kasım eski resim alanlar, Katip-Kasım felsefe kitapları, Katip-Kasım kitap fuarları, Katip-Kasım antika kitap alım satım, Katip-Kasım 2.el kitap alan yerler, Katip-Kasım antika kitap alıcıları, Katip-Kasım toplu kitap alan yerler, Katip-Kasım halk edebiyatı kitapları, Katip-Kasım bilim-kurgu kitapları, Katip-Kasım anı kitapları, Katip-Kasım hobi kitapları, Katip-Kasım senaryo kitapları, Katip-Kasım polisiye kitapları, Katip-Kasım tarihi kitap alan yerler.

Katip-Kasım ikinci el kitap alanlar, Katip-Kasım eski dergi alan yerler, Katip-Kasım ikinci ek kitap alan yerler, Katip-Kasım eski osmanlıca kitap alanlar, Katip-Kasım sanat kitapları, Katip-Kasım eski harita alanlar, Katip-Kasım fal kitapları, Katip-Kasım korku kitapları, Katip-Kasım ikinci el kitap, Katip-Kasım mitolojiler kitapları, Katip-Kasım düşünce kitapları, Katip-Kasım kitap alan sahaflar, Katip-Kasım gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Katip-Kasım genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Katip-Kasım eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.