Kemal Batanay

Hattat Kemal Batanay: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Kemal Batanay, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Kemal Batanay bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Kemal Batanay hat yazısı var ise ve bu hattat Kemal Batanay hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Kemal Batanay hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Kemal Batanay hat yazısı ve Kemal Batanay hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Kemal Batanay hat yazısı, Kemal Batanay hat yazısı alanlar, Kemal Batanay hat yazısı alan yerler, Kemal Batanay hat yazısı alım satım, Kemal Batanay hat yazısı alan antikacılar, Kemal Batanay hat yazısı fiyatları, Kemal Batanay hat yazısı müzayede, Kemal Batanay hat yazısı alıcıları, Kemal Batanay hat yazısı koleksiyoncuları, Kemal Batanay hat yazısı satın alanlar, Kemal Batanay hat yazısını nasıl satabilirim?, Kemal Batanay hat yazısı satın alan galeriler, Kemal Batanay hat yazısı fiyatları, Kemal Batanay hat yazıları, Kemal Batanay eserleri.

Kemal Batanay hat levhası, hattat Kemal Batanay hat levhası alanlar, hattat Kemal Batanay hat levhası alan yerler, Kemal Batanay hat levhası alım satım, Kemal Batanay hat levhası alan antikacılar, hattat Kemal Batanay hat levhası fiyatları, Kemal Batanay hat levhası müzayede, Kemal Batanay hat levhası alıcıları, Kemal Batanay hat levhası koleksiyoncuları, hattat Kemal Batanay hat levhası satın alanlar, Kemal Batanay hat levhasını nasıl satabilirim?, Kemal Batanay hat levhası satın alan galeriler, hattat Kemal Batanay hat levhası fiyatları, Kemal Batanay hat levhaları.