Kübra Saral

Hattat Kübra Saral: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Kübra Saral, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Kübra Saral bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Kübra Saral hat yazısı var ise ve bu hattat Kübra Saral hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Kübra Saral hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Kübra Saral hat yazısı ve Kübra Saral hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Kübra Saral hat yazısı, Kübra Saral hat yazısı alanlar, Kübra Saral hat yazısı alan yerler, Kübra Saral hat yazısı alım satım, Kübra Saral hat yazısı alan antikacılar, Kübra Saral hat yazısı fiyatları, Kübra Saral hat yazısı müzayede, Kübra Saral hat yazısı alıcıları, Kübra Saral hat yazısı koleksiyoncuları, Kübra Saral hat yazısı satın alanlar, Kübra Saral hat yazısını nasıl satabilirim?, Kübra Saral hat yazısı satın alan galeriler, Kübra Saral hat yazısı fiyatları, Kübra Saral hat yazıları, Kübra Saral eserleri.

Kübra Saral hat levhası, hattat Kübra Saral hat levhası alanlar, hattat Kübra Saral hat levhası alan yerler, Kübra Saral hat levhası alım satım, Kübra Saral hat levhası alan antikacılar, hattat Kübra Saral hat levhası fiyatları, Kübra Saral hat levhası müzayede, Kübra Saral hat levhası alıcıları, Kübra Saral hat levhası koleksiyoncuları, hattat Kübra Saral hat levhası satın alanlar, Kübra Saral hat levhasını nasıl satabilirim?, Kübra Saral hat levhası satın alan galeriler, hattat Kübra Saral hat levhası fiyatları, Kübra Saral hat levhaları.