Mecidiye İkinci El Kitap Alanlar

İkinci El Kitap Alımı İçin Açıklamalar:

 1. Sadece kitap alımı yapmaktayız. Kitap satışımız yoktur.
 2. Yeni veya eski ayrımı yapılmaksızın her türdeki kitapları almaktayız.
 3. İstanbul bölgesi içerisinde adresinizden nakit olarak ikinci el kitap alımı yapmaktadır.
 4. Eğitim, test, okul, sınav, soru bankası veya ders kitaplarını satın almıyoruz.
 5. Hikaye, Roman, Edebiyat, Bilim, Siyaset, Felsefe, İslam Felsefesi, Sosyoloji ve diğer tüm türdeki kitapları satın alıyoruz.
 6. El yazması olan her türlü kitap ve belgeyi satın almaktayız.
 7. Her dilde basılmış kitap alımı yapmaktayız.
 8. Kitaplarınızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.
 9. Okuma kitaplarını sadece İstanbul içerisinden satın almaktayız.
 10. Okuma kitapları için satın alım adedi minimum 100 adet olmakla birlikte kitapların yayın evi, yazarları, kondisyonu ve diğer kriterleri ikinci el kitapların fiyatını belirleyen faktörlerdir.
 11. İstanbul dışı hizmetimiz için minimum 2.000 adet üzerindeki kütüphane ile ilgilenmekteyiz.
 12. Prestij kitaplar için minimum adet sayısı bulunmamaktadır.

Mecidiye Kitapçı: Farklı konularda farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış ve konu itibariyle oldukça geniş bir yelpazeye yayılım göstermiş olan Mecidiye ikinci el kitaplar, zaman içerisinde okunmasının ardından tekrar değerlendirilmek isteniyor. Özellikle evinde çok sayıda kitap bulunduranlar ya da bir kütüphaneye sahip olanlar için, kitapların değerlerinin karşılığında satılabilmesi söz konusu oluyor. İkinci el kitap haline gelmiş olan kitapların karşılığını veren değerde satılabilmesi için İstanbul Mecidiye ikinci el kitap alanlar olarak hizmet verilmektedir. İkinci el kitaplarda yıpranmanın var olup olmadığı ve kitapların ikinci el olmadan önceki fiyat değerleri göz önünde bulundurulması dâhilinde kitap alımı gerçekleştiriliyor. Doğru bir adresi ikinci el kitap alan yerler Mecidiye olarak bulabilmek de günümüzde pek kolay değildir. Zira kitap alan yerlerin sayısında azalış yaşanması sebebiyle sadece belirli noktalarda ikinci el kitap alınır şeklinde bir ibare mevcuttur.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

2. El Kitap Satmak mı İstiyorsunuz?

Antikacı Mehmet Efendi, ikinci el kitap satmak artık çok kolay! Şirketimiz (Mecidiye) İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka değerine sahiptir. İkinci el kitap satmak isteyenler için değerinde fiyat verilmesi oldukça önemli bir detaydır. Mecidiye kitap satışı yapmak isteyenler için kitabın sahip olduğu özelliğe göre fiyat teklifi verilmesiyle beraber satışın gerçekleştirilmesi sağlanabilir. Kitapları nakde dönüştürebilmenin mümkün olmasıyla beraber oldukça değerli bir iş yapılmış da olur. Farklı kitap kategorilerinde mevcut olan Mecidiye ikinci el kitap alım hizmeti sayesinde kaliteli bir alışverişin tamamlanabilir olması mümkündür.

İkinci El Kitap Alım Satım Şirketleri

Mecidiye bölgesinde kitaplardan kendine özel bir kütüphane oluşturmuş olanlar için, kitapların tek tek satışı yerine direkt olarak kütüphane alımı ile belirli bir fiyat oranında daha avantajlı satış işlemi tamamlanabilir. Kütüphane olarak satış yapmak isteyenler için kitaplara biçilecek değerin en üst düzey olması adına birebir olarak incelemenin tamamlanması gerekir. Mecidiye 2. kitapların alım satımı güncel durumu, kullanım tarzları ve hangi şekilde korunmuş oldukları bu noktada önem taşımaktadır. Kütüphanede yer alan kitaplar tek bir kategoride olabileceği gibi farklı kategorilerde de olabilir. Roman, sanat kitapları, çocuk kitapları ve daha pek çok farklı kategoride kütüphanede yer alan kitapların alımı mümkündür. İkinci el kütüphane alımı ile hızlı hizmete sahip olunabilir.

Eski Kitap Alınır Sahaflar

Mecidiye eski kitap alan yerler arayışı içerisinde olanlar için Antikacı Mehmet Efendi benzersiz kalitedeki ve hızdaki hizmet anlayışıyla beraber fark yaratıcı özelliğe sahiptir. Eski kitap satışı Mecidiye gerçekleştirmek isteyenler için eski kitap alımı avantajını getiriyor olmamızla beraber, eski kitapların değerlerinde alımı tamamlanır.

Arnavutköy Kitap Büyükçekmece Kitap
Adalar Kitap Şile Kitap
Avcılar Kitap Çatalca Kitap
Ataşehir Kitap Tuzla Kitap
Bağcılar Kitap Eyüp Kitap
Beykoz Kitap Ümraniye Kitap
Bahçelievler Kitap Esenler Kitap
Çekmeköy Kitap Üsküdar Kitap
Bakırköy Kitap Esenyurt Kitap
Kartal Kitap Sarıyer Kitap
Başakşehir Kitap Fatih Kitap
Kadıköy Kitap Silivri Kitap
Bayrampaşa Kitap Gaziosmanpaşa Kitap
Maltepe Kitap Sultangazi Kitap
Beşiktaş Kitap Güngören Kitap
Pendik Kitap Şişli Kitap
Beylikdüzü Kitap Kâğıthane Kitap
Sancaktepe Kitap Zeytinburnu Kitap
Beyoğlu Kitap Küçükçekmece Kitap
Sultanbeyli Kitap İstanbul Kitap

Mecidiye arapça efemera alanlar, Mecidiye internetten kitap satmak istiyorum, Mecidiye Osmanlıca dergi alanlar, Mecidiye satılık ikinci el kitap ilanları, Mecidiye eski kitap alan yerler, Mecidiye şiir kitapları alanlar, Mecidiye ibranice kitap alanlar, Mecidiye osmanlıca ferman alanlar, Mecidiye arapça evrak alanlar, Mecidiye roman kitapları, Mecidiye polisiye romanlar kitapları, Mecidiye eleştiri kitapları alan yerler, Mecidiye kitap alımı, Mecidiye eski yeni dergi alanlar, Mecidiye antika kitap alanlar, Mecidiye yeni kitap alanlar, Mecidiye eski kitap alan.

Mecidiye masal kitapları alan yerler, Mecidiye oyun kitapları, Mecidiye en iyi kitap sitesi hangisi, Mecidiye toptan kitap alanlar, Mecidiye destanlar kitapları, Mecidiye ikinci el siyaset kitapları alan yerler, Mecidiye dergi gazete roman alanlar, Mecidiye kadın kitapları, Mecidiye ektup kitapları, Mecidiye kültür sanat kitapları alanlar, Mecidiye sahibinden kitap alanlar, Mecidiye el yazma kuran alanlar, Mecidiye resim kitabı alanlar, Mecidiye kitap alan yerler, Mecidiye mezhep kitapları, Mecidiye hikaye kitabı alanlar, Mecidiye antika kitap alan yerler, Mecidiye aşk kitapları, Mecidiye ikinci el kitap fuarları, Mecidiye parapsikoloji kitapları.

Mecidiye kitap satmak istiyorum, Mecidiye astroloji kitapları alan yerler, Mecidiye tarikatlar kitapları alan yerler, Mecidiye macera kitapları, Mecidiye mimari kitap alanlar, Mecidiye günlük kitapları, Mecidiye eski roman alanlar, Mecidiye eski dergi alanlar, Mecidiye spor kitapları, Mecidiye türkçe kitap alanlar, el yemek kitapları alan yerler, Mecidiye eski osmanlı kitap alanlar, Mecidiye eğlence kitapları, Mecidiye efsaneler kitapları, Mecidiye edebiyat kitapları, Mecidiye iletişim-medya kitapları, Mecidiye sahaflar, Mecidiye gençlik kitapları, Mecidiye kılavuz kitap, Mecidiye kitap pazarları, Mecidiye söyleşi kitapları alan yerler, Mecidiye Fransızca kitap alanlar.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Mecidiye rüya tabirleri kitapları, Mecidiye hikaye (öykü) kitapları, Mecidiye sahaflara kitap satmak, Mecidiye insan ve toplum kitapları, Mecidiye ikinci el kitap fiyatları, Mecidiye tarih kitabı alanlar, Mecidiye kuram kitapları, Mecidiye spiritüalizm kitapları, Mecidiye ikinci el müzik kitapları, Mecidiye ansiklopedi kitapları, Mecidiye farsça kitap alanlar, Mecidiye Osmanlıca efemera alanlar, Mecidiye osmanlıca harita alanlar, Mecidiye toplu kitap alanlar, Mecidiye eski kartpostal alanlar, Mecidiye gezi kitapları, Mecidiye internetten kitap satışı yapan siteler, Mecidiye çocuk kitapları.

Mecidiye antika kitap alan, Mecidiye çizgi roman alanlar, Mecidiye inceleme kitapları, Mecidiye eski kitap alanlar, Mecidiye 2. el kitaplarınız alınır, Mecidiye eski tarihi kitap alanlar, Mecidiye arapça dergi alanlar, Mecidiye kilo ile kitap satışı, Mecidiye 2.el kitap fuarları, Mecidiye kitap alıcıları, Mecidiye araştırma kitapları, Mecidiye araştırma kitapları alanlar, Mecidiye 2. el kitapların piyasa fiyatları, Mecidiye tasavvuf kitapları.

Mecidiye osmanlı kitap alanlar, Mecidiye eski kitap mezatları, Mecidiye eski çizgi roman alanlar, Mecidiye mizah kitapları, Mecidiye sahaflar kitapları ne kadara alır, Mecidiye ikinci el yabancı kitap alan yerler, Mecidiye eski kitapları alan yerler, Mecidiye 2. el kitap alım satımı, Mecidiye ikinci el kitaplarımı nasıl satarım, Mecidiye kitapçı dükkanları, Mecidiye 2.el kitap satmak istiyorum, Mecidiye politika kitapları alan yerler, Mecidiye sinema kitapları, Mecidiye Rusça kitap alanlar, Mecidiye sanat kitapları alanlar, Mecidiye ikinci el kitap toptancıları, Mecidiye müzik kitabı alanlar, Mecidiye arapça belge alanlar, Mecidiye dini kitap alanlar, Mecidiye tiyatro kitapları, Mecidiye ikinci el kitap alan sahaflar.

Mecidiye dünya klasikleri kitapları, Mecidiye hikaye kitabı alan yerler, Mecidiye sanat kitabı alanlar, Mecidiye eski kitap alıcısı, Mecidiye ikinci el kitap kaça satılır, Mecidiye el yazma kitap alanlar, Mecidiye fantastik kitaplar, Mecidiye ikinci el kitap alan yerler, Mecidiye tarihi kitap alanlar, Mecidiye arapça kitap alanlar, Mecidiye kitap mezatları, Mecidiye kitap kırtasiye, Mecidiye sosyoloji kitapları, Mecidiye 2. el kitap alanlar, Mecidiye tarihi eser kitap alanlar, Mecidiye eski kitap fuarları, Mecidiye ingilizce kitap alanlar, Mecidiye kullanılmış kitap alanlar.

Mecidiye Osmanlıca belge alanlar, Mecidiye ikinci el kitapları ne kadara satılır, Mecidiye İtalyanca kitap alanlar, Mecidiye kitap satma siteleri, Mecidiye katolog kitabı alanlar, Mecidiye eski evrak alanlar, Mecidiye prestij kitap alanlar, Mecidiye ansiklopedi ve setleri alanlar, Mecidiye ikinci el edebiyat kitabı alanlar, Mecidiye eski kitap alım satım, Mecidiye röportaj kitapları, Mecidiye osmanlıca berat alanlar, Mecidiye nadir kitap alanlar, Mecidiye kitapçılar, Mecidiye tarih kitapları, Mecidiye evdeki kitapları satmak, Mecidiye moda kitapları, Mecidiye ikinci el şiir kitapları alan yerler, Mecidiye osmanlıca kitap alanlar, Mecidiye eski kitapçı, Mecidiye toplu kitap satışı, Mecidiye gerilim kitapları.

Mecidiye aksiyon kitapları, Mecidiye Osmanlıca evrak alanlar, Mecidiye dini (islam) kitapları, Mecidiye kişisel gelişim kitapları, Mecidiye efemera alanlar, Mecidiye kitapçı çarşısı, Mecidiye sahaflar çarşısı, Mecidiye almanca kitap alanlar, Mecidiye çizgi-roman kitapları, ikinci el Mecidiye imzalı kitap alanlar, Mecidiye ikinci el roman alanlar, Mecidiye eski resim alanlar, Mecidiye felsefe kitapları, Mecidiye kitap fuarları, Mecidiye antika kitap alım satım, Mecidiye 2.el kitap alan yerler, Mecidiye antika kitap alıcıları, Mecidiye toplu kitap alan yerler, Mecidiye halk edebiyatı kitapları, Mecidiye bilim-kurgu kitapları, Mecidiye anı kitapları, Mecidiye hobi kitapları, Mecidiye senaryo kitapları, Mecidiye polisiye kitapları, Mecidiye tarihi kitap alan yerler.

Mecidiye ikinci el kitap alanlar, Mecidiye eski dergi alan yerler, Mecidiye ikinci ek kitap alan yerler, Mecidiye eski osmanlıca kitap alanlar, Mecidiye sanat kitapları, Mecidiye eski harita alanlar, Mecidiye fal kitapları, Mecidiye korku kitapları, Mecidiye ikinci el kitap, Mecidiye mitolojiler kitapları, Mecidiye düşünce kitapları, Mecidiye kitap alan sahaflar, Mecidiye gittigidiyor kitap alanlar.

Toplu Kitap Satışı

Eski toplu kitap satışı Mecidiye genel itibariyle piyasa değerinden çok daha az miktarlarda yapılan komik tekliflerle değil, hak ettiği değerde bir alımın gerçekleştirilmesi bu sayede sağlanmış olur. Hem satıcı için hem de alıcı için uygun şartların oluşmasıyla beraber Mecidiye eski kitap alımının gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde oldukça başarılı bir alım satım işlemi karşılıklı memnuniyet çerçevesinde tamamlanmış olur.