Mehmed Esad Yesarî

Hattat Mehmed Esad Yesarî: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mehmed Esad Yesarî, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mehmed Esad Yesarî bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mehmed Esad Yesarî hat yazısı var ise ve bu hattat Mehmed Esad Yesarî hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mehmed Esad Yesarî hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mehmed Esad Yesarî hat yazısı ve Mehmed Esad Yesarî hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mehmed Esad Yesarî hat yazısı, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı alanlar, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı alan yerler, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı alım satım, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı alan antikacılar, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı fiyatları, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı müzayede, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı alıcıları, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı koleksiyoncuları, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı satın alanlar, Mehmed Esad Yesarî hat yazısını nasıl satabilirim?, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı satın alan galeriler, Mehmed Esad Yesarî hat yazısı fiyatları, Mehmed Esad Yesarî hat yazıları, Mehmed Esad Yesarî eserleri.

Mehmed Esad Yesarî hat levhası, hattat Mehmed Esad Yesarî hat levhası alanlar, hattat Mehmed Esad Yesarî hat levhası alan yerler, Mehmed Esad Yesarî hat levhası alım satım, Mehmed Esad Yesarî hat levhası alan antikacılar, hattat Mehmed Esad Yesarî hat levhası fiyatları, Mehmed Esad Yesarî hat levhası müzayede, Mehmed Esad Yesarî hat levhası alıcıları, Mehmed Esad Yesarî hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mehmed Esad Yesarî hat levhası satın alanlar, Mehmed Esad Yesarî hat levhasını nasıl satabilirim?, Mehmed Esad Yesarî hat levhası satın alan galeriler, hattat Mehmed Esad Yesarî hat levhası fiyatları, Mehmed Esad Yesarî hat levhaları.