Mehmed İmamzade

Hattat Mehmed İmamzade: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mehmed İmamzade, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mehmed İmamzade bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mehmed İmamzade hat yazısı var ise ve bu hattat Mehmed İmamzade hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mehmed İmamzade hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mehmed İmamzade hat yazısı ve Mehmed İmamzade hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mehmed İmamzade hat yazısı, Mehmed İmamzade hat yazısı alanlar, Mehmed İmamzade hat yazısı alan yerler, Mehmed İmamzade hat yazısı alım satım, Mehmed İmamzade hat yazısı alan antikacılar, Mehmed İmamzade hat yazısı fiyatları, Mehmed İmamzade hat yazısı müzayede, Mehmed İmamzade hat yazısı alıcıları, Mehmed İmamzade hat yazısı koleksiyoncuları, Mehmed İmamzade hat yazısı satın alanlar, Mehmed İmamzade hat yazısını nasıl satabilirim?, Mehmed İmamzade hat yazısı satın alan galeriler, Mehmed İmamzade hat yazısı fiyatları, Mehmed İmamzade hat yazıları, Mehmed İmamzade eserleri.

Mehmed İmamzade hat levhası, hattat Mehmed İmamzade hat levhası alanlar, hattat Mehmed İmamzade hat levhası alan yerler, Mehmed İmamzade hat levhası alım satım, Mehmed İmamzade hat levhası alan antikacılar, hattat Mehmed İmamzade hat levhası fiyatları, Mehmed İmamzade hat levhası müzayede, Mehmed İmamzade hat levhası alıcıları, Mehmed İmamzade hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mehmed İmamzade hat levhası satın alanlar, Mehmed İmamzade hat levhasını nasıl satabilirim?, Mehmed İmamzade hat levhası satın alan galeriler, hattat Mehmed İmamzade hat levhası fiyatları, Mehmed İmamzade hat levhaları.