Mehmed Nuri Sivasî

Hattat Mehmed Nuri Sivasî: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mehmed Nuri Sivasî, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mehmed Nuri Sivasî bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı var ise ve bu hattat Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mehmed Nuri Sivasî hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı ve Mehmed Nuri Sivasî hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı alanlar, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı alan yerler, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı alım satım, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı alan antikacılar, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı fiyatları, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı müzayede, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı alıcıları, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı koleksiyoncuları, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı satın alanlar, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısını nasıl satabilirim?, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı satın alan galeriler, Mehmed Nuri Sivasî hat yazısı fiyatları, Mehmed Nuri Sivasî hat yazıları, Mehmed Nuri Sivasî eserleri.

Mehmed Nuri Sivasî hat levhası, hattat Mehmed Nuri Sivasî hat levhası alanlar, hattat Mehmed Nuri Sivasî hat levhası alan yerler, Mehmed Nuri Sivasî hat levhası alım satım, Mehmed Nuri Sivasî hat levhası alan antikacılar, hattat Mehmed Nuri Sivasî hat levhası fiyatları, Mehmed Nuri Sivasî hat levhası müzayede, Mehmed Nuri Sivasî hat levhası alıcıları, Mehmed Nuri Sivasî hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mehmed Nuri Sivasî hat levhası satın alanlar, Mehmed Nuri Sivasî hat levhasını nasıl satabilirim?, Mehmed Nuri Sivasî hat levhası satın alan galeriler, hattat Mehmed Nuri Sivasî hat levhası fiyatları, Mehmed Nuri Sivasî hat levhaları.