Mehmed Şefik

Hattat Mehmed Şefik: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mehmed Şefik, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mehmed Şefik bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mehmed Şefik hat yazısı var ise ve bu hattat Mehmed Şefik hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mehmed Şefik hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mehmed Şefik hat yazısı ve Mehmed Şefik hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mehmed Şefik hat yazısı, Mehmed Şefik hat yazısı alanlar, Mehmed Şefik hat yazısı alan yerler, Mehmed Şefik hat yazısı alım satım, Mehmed Şefik hat yazısı alan antikacılar, Mehmed Şefik hat yazısı fiyatları, Mehmed Şefik hat yazısı müzayede, Mehmed Şefik hat yazısı alıcıları, Mehmed Şefik hat yazısı koleksiyoncuları, Mehmed Şefik hat yazısı satın alanlar, Mehmed Şefik hat yazısını nasıl satabilirim?, Mehmed Şefik hat yazısı satın alan galeriler, Mehmed Şefik hat yazısı fiyatları, Mehmed Şefik hat yazıları, Mehmed Şefik eserleri.

Mehmed Şefik hat levhası, hattat Mehmed Şefik hat levhası alanlar, hattat Mehmed Şefik hat levhası alan yerler, Mehmed Şefik hat levhası alım satım, Mehmed Şefik hat levhası alan antikacılar, hattat Mehmed Şefik hat levhası fiyatları, Mehmed Şefik hat levhası müzayede, Mehmed Şefik hat levhası alıcıları, Mehmed Şefik hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mehmed Şefik hat levhası satın alanlar, Mehmed Şefik hat levhasını nasıl satabilirim?, Mehmed Şefik hat levhası satın alan galeriler, hattat Mehmed Şefik hat levhası fiyatları, Mehmed Şefik hat levhaları.