Mehmed Şevki Efendi

Hattat Mehmed Şevki Efendi: Türk Hat sanatının önemli isimlerinden olan Mehmed Şevki Efendi, günümüze de birçok hat sanatı ve hat levhası bulunmaktadır. Hattat, Arapçada güzel yazı yazan kişilere verilen bir ünvandır. Mehmed Şevki Efendi bu ünvanı hak eden önemli bir hat sanatçısıdır. Hat yazıları genelde Arapça olmakla birlikte Osmanlıca, Farsça ve Türkçe karakterlerde kullanılmıştır.

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hat sanatı ile ilgilenen özel koleksiyoncular bulunmaktadır. Elinizde özel bir Mehmed Şevki Efendi hat yazısı var ise ve bu hattat Mehmed Şevki Efendi hat yazısı alanlar kimlerdir düşüncesiyle araştırma yapıyorsanız, Antikacı Mehmet Efendi sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Mehmed Şevki Efendi hat levhası alan yerler olarak firmamız hizmet vermektedir. Orjinal olan her türlü Mehmed Şevki Efendi hat yazısı ve Mehmed Şevki Efendi hat levhası tarafımızca satın alınmaktadır.

WhatsApp ile fotoğraf gönderin,
Ortalama 15 dk içinde fiyat teklifi alın!

Antikacı Mehmet Efendi
İletişim & WhatsApp

+90 542 240 70 70

Etiketler: 

Mehmed Şevki Efendi hat yazısı, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı alanlar, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı alan yerler, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı alım satım, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı alan antikacılar, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı fiyatları, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı müzayede, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı alıcıları, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı koleksiyoncuları, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı satın alanlar, Mehmed Şevki Efendi hat yazısını nasıl satabilirim?, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı satın alan galeriler, Mehmed Şevki Efendi hat yazısı fiyatları, Mehmed Şevki Efendi hat yazıları, Mehmed Şevki Efendi eserleri.

Mehmed Şevki Efendi hat levhası, hattat Mehmed Şevki Efendi hat levhası alanlar, hattat Mehmed Şevki Efendi hat levhası alan yerler, Mehmed Şevki Efendi hat levhası alım satım, Mehmed Şevki Efendi hat levhası alan antikacılar, hattat Mehmed Şevki Efendi hat levhası fiyatları, Mehmed Şevki Efendi hat levhası müzayede, Mehmed Şevki Efendi hat levhası alıcıları, Mehmed Şevki Efendi hat levhası koleksiyoncuları, hattat Mehmed Şevki Efendi hat levhası satın alanlar, Mehmed Şevki Efendi hat levhasını nasıl satabilirim?, Mehmed Şevki Efendi hat levhası satın alan galeriler, hattat Mehmed Şevki Efendi hat levhası fiyatları, Mehmed Şevki Efendi hat levhaları.